Ivi Lopez, Raków Częstochowa

i

Autor: Cyfra Sport Ivi Lopez

PKO BP Ekstraklasa

Jagiellonia napędzi stracha liderowi?

2023-02-23 11:08

Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa typy i kursy. Runda wiosenna PKO BP Ekstraklasy rozkręca się na dobre. Już w piątek zainaugurujemy 22. serię gier, w której czeka nas kilka naprawdę interesujących spotkań. Jednym z nich z pewnością będzie pojedynek w Białymstoku, gdzie Jagiellonia podejmie prowadzący w tabeli Raków Częstochowa. Żadna z tych drużyn nie zaznała jeszcze w tym roku goryczy porażki. Czyja passa zdaniem TOTALbet dobiegnie końca w najbliższy weekend? Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa typy bukmacherskie.

Choć dwunaste miejsce w tabeli, które zajmuje obecnie Jagiellonia Białystok nikogo w klubie nie satysfakcjonuje, nie sposób deprecjonować wyników osiąganych przez zespół z Podlasia w rundzie wiosennej. „Żółto-czerwoni” być może zbyt rzadko sięgają po trzy punkty, ale biorąc pod uwagę skalę trudności, z pewnością należy docenić fakt, że jeszcze w tym roku nie przegrali. Podopieczni Macieja Stolarczyka rundę rewanżową rozpoczęli od dwóch wyjazdowych remisów – w Gliwicach z Piastem (1:1) oraz w Łodzi z Widzewem (1:1). Następnie przyszło domowe zwycięstwo nad Pogonią Szczecin (2:0) oraz kolejny wyjazdowy podział punktów, tym razem z Radomiakiem Radom (0:0). Statystyki pokazują zatem jasno, że „Jaga” w tym roku na wyjazdach remisuje, przed własną publicznością natomiast wygrywa. Idąc tym kluczem, piłkarze z Podlasia w najbliższy piątek ponownie powinni sięgnąć po komplet punktów. O utrzymanie opisanego wyżej trendu będzie jednak niezwykle trudno, w Białymstoku zamelduje się bowiem lider PKO BP Ekstraklasy – Raków Częstochowa. Świadomość ogromu tego wyzwania mają najwyraźniej również bukmacherzy z TOTALbet, którzy nie dają gospodarzom większych szans na nawiązanie równorzędnej walki z ekipą z Częstochowy.

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02

Inna sprawa, że Raków Częstochowa – pomimo, że punktuje solidnie – w rundzie wiosennej jak do tej pory niespecjalnie błyszczy. Podopieczni Marka Papszuna już dwukrotnie zdążyli zgubić punkty, za każdym razem miało to miejsce na wyjazdach. Najpierw „Medaliki” podzieliły się punktami z Wartą Poznań (1:1), a następnie bezbramkowo zremisowały ze Stalą Mielec. Na własnym obiekcie lider jednak nie zawodził – wygrane z Piastem Gliwice (słynny mecz na śniegu – 1:0) oraz Górnikiem Zabrze (2:0) sprawiają, że ich przewaga nad drugą w tabeli Legią Warszawa wciąż jest bezpieczna. Aby jednak zapewnić sobie komfort i w spokoju czekać na reakcję rywala, częstochowianie muszą najpierw wywieźć komplet punktów z Białegostoku. Mimo wszystko nie będzie to jednak zadanie łatwe, a pojedynki obu tych zespołów z przeszłości pokazują, że… każdy wynik jest możliwy. Jagiellonia trzykrotnie podejmowała bowiem Raków w Ekstraklasie – pierwsze z tych starć zakończyło się zwycięstwem gości (0:1), drugie remisem (0:0). W ubiegłym sezonie zdecydowanie lepsi byli jednak gospodarze, którzy pewnie zwyciężyli 3:0. Czy w najbliższy piątek będzie podobnie? Wg ekspertów z TOTALbet – nie ma na to większych szans. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na triumf Jagiellonii płaci bowiem 5.80 zł, w przypadku triumfu Rakowa jest to natomiast 1.62 zł.

Sonda
Czy Raków Częstochowa zdobędzie tytuł mistrza Polski?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Jagiellonia – 5.80             remis – 4.20                      Raków – 1.62

  • Podwójna szansa:

1/X – 2.21                          1/2 – 1.24                          X/2 – 1.16

  • Jagiellonia strzeli gola:

tak – 1.63                          nie – 2.20

  • Raków strzeli gola:

tak – 1.14                          nie – 5.10

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.50            powyżej 0.5 – 1.05

poniżej 1.5 – 3.60            powyżej 1.5 – 1.28

poniżej 2.5 – 1.92            powyżej 2.5 – 1.86

poniżej 3.5 – 1.35            powyżej 3.5 – 3.12

poniżej 4.5 – 1.13            powyżej 4.5 – 5.80         

poniżej 5.5 – 1.04            powyżej 5.5 – 10.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze