Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

FC Bayern - FC Barcelona

Kurs 100.00 na wygraną Barcelony w Totalbet!

2022-09-11 21:42

Podczas tego starcia wszystkie oczy będą zwrócone na Roberta Lewandowskiego. Czy w meczu z Bayernem poprowadzi do zwycięstwa obecną drużynę? Biorąc pod uwagę jego świetną passę, możemy założyć odpowiedź twierdzącą i… skorzystać z oferty legalnego polskiego bukmachera TOTALbet, który oferuje KURS 100 na zwycięstwo FC Barcelony w tym meczu!

Robert Lewandowski świetnie wkomponował się do drużyny z Katalonii i strzela bramki w niemal każdym meczu! W poprzednim spotkaniu Ligi Mistrzów z Viktorią Pilzno reprezentant Polski dał popis swoich umiejętności i aż 3-krotnie wpisał się na listę strzelców! Teraz FC Barcelonę czeka jednak najtrudniejsze wyzwanie w obecnym sezonie - starcie z Bayernem Monachium. Czy Lewandowski da się we znaki byłemu klubowi? TOTALbet przygotował specjalną promocję dla wszystkich, którzy wierzą w zwycięstwo Dumy Katalonii w tym spotkaniu!

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!
Sonda
Bayern vs Barcelona - kto wygra?

To niejedyna promocja, z jakiej mogą skorzystać nowi użytkownicy w TOTALbet! Ten legalny polski bukmacher na tle swoich konkurentów wyróżnia się grą bez podatku. Sprawdź TUTAJ, jakie warunki trzeba spełnić, aby regularnie wygrywać 14% więcej!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany