Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Piłkarze Lecha Poznań po porażce

Kluczowe starcie

Lech – Dudelange: Typy bukmacherskie. „Kolejorz” wypracuje zaliczkę przed rewanżem?

2022-08-16 19:45

Lech Poznań – F91 Dudelange typy i kursy. Choć Lech Poznań prezentuje się w tym sezonie bardzo słabo, jest już o zaledwie jeden krok od awansu do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Aby osiągnąć ten cel, podopieczni Johna van den Broma muszą jednak uporać się z luksemburskim Dudelange. Czy zdaniem TOTALbet pogrążony w głębokim kryzysie mistrz Polski będzie w stanie odprawić rywala z kwitkiem i zameldować się w fazie grupowej? Lech Poznań – F91 Dudelange typy bukmacherskie.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że początek nowego sezonu jest w wykonaniu Lecha niezwykle rozczarowujący. Dość powiedzieć, że drużyna prowadzona od niedawna przez Johna van den Broma wygrała do tej pory zaledwie trzy z jedenastu oficjalnych spotkań. Szczęście w nieszczęściu może stanowić jednak fakt, że dwa z tych trzech meczów „Kolejorz” wygrał w el. Ligi Konferencji Europy, co wciąż pozwala mu myśleć o awansie do fazy grupowej. Drużyna ze stolicy Wielkopolski w obu przypadkach – z Dinamo Batumi oraz Vikingurem Reykjavik – o losach dwumeczu przesądzała przed własną publicznością. O ile jednak w starciu z Gruzinami nie było najmniejszych wątpliwości kto jest lepszy (5:0), o tyle w pojedynku z Islandczykami do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Szczęśliwie więcej sił oraz zimnej krwi zachowali mistrzowie Polski, którzy po triumfie 4:1 zameldowali się w decydującej rundzie. Ich rywalem w walce o fazę grupową będzie F91 Dudelange z Luksemburga i – biorąc pod uwagę obecną dyspozycję – zwycięstwo zespołu z Bułgarskiej wcale nie wydaje się takie pewne. Co ciekawe, zupełnie innego zdania są bukmacherzy z TOTALbet, którzy wieszczą stosunkowo łatwy awans mistrzów Polski.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Podobna sytuacja miała jednak miejsce przed czterema laty, gdy przeciwko Luksemburczykom o awans do fazy grupowej Ligi Europy walczyła Legia Warszawa. Wówczas także wydawało się, że „Wojskowi” nie powinni mieć najmniejszych problemów z przejściem tego rywala. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna – Dudelange wygrało w Warszawie 2:1, a po niespełna 20 minutach rewanżu prowadziło już 2:0. Legioniści co prawda w końcu się przebudzili i po dublecie Jose Kante doprowadzili do wyrównania, ale było to zbyt mało i ostatecznie to rywale sensacyjnie awansowali do kolejnej fazy. Choć zapewne wszyscy fani futbolu w naszym kraju za wszelką cenę chcieliby uniknąć powtórki takiego scenariusza, biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Lecha Poznań nie jest to niestety nieprawdopodobne. Najwyraźniej eksperci z TOTALbet są jednak zupełnie innego zdania. W opinii bukmachera „Kolejorz” będzie bowiem nie tylko murowanym faworytem pierwszego spotkania (1.23 – 5.53 – 10.26), ale i całego dwumeczu. Za każdą złotówkę postawioną na awans podopiecznych Johna van den Broma TOTALbet płaci bowiem jedynie 1.12 zł. Analogiczny zarobek w przypadku wygrania dwumeczu przez F91 Dudelange wynosi natomiast 5.34.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Lech – 1.23                        remis – 5.53                      Dudelange – 10.26

  • Awans:

Lech – 1.12                        Dudelange – 5.34

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.05                          1/2 – 1.11                          X/2 – 3.19

  • Lech strzeli gola:

tak – 1.06                          nie – 7.46

  • Dudelange strzeli gola:

tak – 1.94                          nie – 1.77

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.26            powyżej 0.5 – 1.20

poniżej 1.5 – 4.26            powyżej 1.5 – 1.17

poniżej 2.5 – 2.23            powyżej 2.5 – 1.56

poniżej 3.5 – 1.49            powyżej 3.5 – 2.39

poniżej 4.5 – 1.19            powyżej 4.5 – 4.01

poniżej 5.5 – 1.06            powyżej 5.5 – 6.77

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Lech Poznań – F91 Dudelange dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze