Siatkówka. Jastrzębski-Węgiel – ZAKSA. Kursy, typy (18.04.2021)

2021-04-18 9:36
ZAKSA przegrała pierwszy mecz z Jastrzębskim Węglem (1:3).
Autor: Press Focus ZAKSA przegrała pierwszy mecz z Jastrzębskim Węglem (1:3).

Niezwykle interesująco zapowiada się drugi finałowy mecz pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a Jastrzębskim Węglem. Początek rywalizacji w niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 17:30.

Bardzo zaskakujący przebieg dla wszystkich obserwatorów siatkówki miał pierwszy finałowy mecz Plusligi. Będąca zdecydowanym faworytem ZAKSA Kędzierzyn-Koźle uległa na własnym parkiecie 1:3 drużynie Jastrzębskiego Węgla.

Początek spotkania nie zwiastował niespodzianki. Zdecydowanie lepszym zespołem była broniąca tytułu ZAKSA, która zwyciężyła bez większych problemów w pierwszej partii. Podrażnieni Jastrzębianie wrócili do gry, wygrywając trzy kolejne parte, pozostawiając bezradną ZAKSĘ w sytuacji, do której nie jest przyzwyczajona.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to z całą pewnością obecnie najlepszy zespół w Polsce. Ekipa trenowana przez Nikolę Grbicia zameldowała się w finale Ligi Mistrzów, pokonując po drodze siatkarskie tuzy.

Równie imponująco ZAKSA przebrnęła przez fazę zasadniczą Plusligi, nie pozostawiając wątpliwości, kto rządzi i dzieli w Polsce. Tym większe należy mieć uznanie do wyczynu Jastrzębskiego Węgla, który dał ZAKSIE lekcję siatkówki.

Podopieczni Grbicia z całą pewnością wyjdą niezwykle zmotywowani do drugiego finałowego boju. Wygrana Jastrzębskiego Węgla oznaczać będzie koniec serii i złoto dla drużyny z województwa śląskiego.

Drużynie z Kędzierzyna-Koźle na pewno doskwiera brak Pawła Zatorskiego, który leczy kontuzję, jednak pojawił się na parkiecie pod koniec pierwszego starcia. ZAKSA po raz pierwszy w tym sezonie staje pod ścianom i musi udźwignąć tę rolę, aby w dalszym ciągu rywalizować o złoto.

NASZ TYP

Wygrana ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

KURSY

  • TOTALbet – 1.50
  • Totolotek - 1.47
  • LVBET - 1.47
  • BETFAN - 1.46
  • Fortuna – 1.42

Kursy aktualne na 18.04.2021, godz. 1:40. Mogą ulec zmianie.

Najnowsze