DRAMAT kolarza! Kaktusy wbiły mu się wszędzie, nawet MIĘDZY NOGI [WIDEO]

2020-10-31 19:43 mso
Kaktus wbił się kolarzowi między nogi
Autor: Twitter Kaktus wbił się kolarzowi między nogi

Cały czas słyszymy o akcjach nawołujących do poszanowania kolarzy na drogach. Prowadzący rowery często muszą mierzyć się z chamstwem kierowców samochodów, którzy nie zwracają na nich żadnej uwagi. W tym przypadku cyklista dramat przeżył sam. Wpadł w kaktusy, które wbiły się niemal w każdą część ciała, także między nogi. To musiało boleć!

Okropny wypadek zaliczył jeden z kolarzy podczas przejażdżki rowerem. Bliżej nieznany z personaliów mężczyzna ciężko trenował, gdy przez chwilę nieuwagi miał na swoim ciele dziesiątki kaktusów. Spokojna podróż zakończyła się gehenną. Kłujące rośliny znalazły się nawet między nogami kolarza, który próbował się ich delikatnie pozbyć.

Zmarł wybitny polski kolarz. Był zwycięzcą Tour de Pologne

Z odsieczą przybyli najprawdopodobniej jego znajomi lub przechodnie. Jeden z mężczyzn próbował pomóc kolarzowi, sięgając po wbite w rękę kule kaktusa. Szybko jednak zmienił obiekt na kaktusa wbitego między nogi sportowca. Ten zaczął się delikatnie przemieszczać, by umożliwić pomocnikom pozbycie się ich. Jaki był finał całej sprawy? Tego nie wiemy! Nagranie zamieszczone w mediach społecznościowych trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Łatwo jednak wyobrazić sobie ból, który musiał towarzyszyć kolarzowi. Tę podróż z całą pewnością zapamięta na całe swoje życie!