Dramat kolarza WCIĄŻ trwa. Przeżywa prawdziwe PIEKŁO, każdego dnia odczuwa OKROPNY ból

2021-03-05 14:44 ŁOLI
Fabio Jakobsen
Autor: Instagram/ fabiojakobsen Fabio Jakobsen

Fabio Jakobsen od kilku miesięcy przeżywa prawdziwe piekło. Od czasu ubiegłorocznego "Tour de Pologne" i wypadku w Katowicach, życie holenderskiego kolarza zmieniło się nie do poznania. Kolejne rehabilitacje przeplata on z zabiegami, które mają zwrócić mu chociaż część dawnego życia. To nie jest jednak takie proste, bo Jakobsen cały czas odczuwa okropny ból. Teraz zawodnik podzielił się kolejną garścią informacji na temat swojego zdrowia.

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że kolarstwo nie jest niebezpiecznym sportem, jednak raz po raz dowiadujemy się o kolejnych wypadkach i kraksach, które w najlepszym razie kończą na zadrapaniach i siniakach, a niekiedy gorszymi kontuzjami. O tym, jak niebezpieczny dla zdrowia może okazać się upadek podczas wyścigu przekonał się m.in. Michał Kwiatkowski, który musiał przez to wycofać się z zawodów.  To nie jest jednak najczarniejszy scenariusz. Z ubiegłorocznego "Tour de Pologne" zapamiętamy przede wszystkim wypadek Fabio Jakobsena, który z impetem uderzył w barierki znajdujące się tuż przed metą po tym, jak jeden z rywali zagrodził mu drogę i zepchnął z trasy. Od tamtej pory Holender przeżywa prawdziwe piekło. Ostatnio opowiedział z czym musi się zmagać. Poznajcie szczegóły w naszej galerii! 

CZYTAJ TAKŻE: Porównali narzeczoną Szpilki do GWIAZDY kina. To ZDJĘCIE mówi wszystko, uderzające podobieństwo

Jakobsen przez kilka miesięcy nie pokazywał się w sieci, informując jedynie fanów o tym, że przechodzi kolejne zabiegi rekonstrukcji twarzy. Stopniowo zaczyna on wracać do społeczności i udostępniać swoje nowe zdjęcia, jednak przy okazji wciąż tłumaczy internautom, że do końca leczenia pozostało jeszcze wiele czasu, a normalne czynności sprawiają mu okropny ból.

Sprawdź: Wyciekły fakty dotyczące Mariusza Pudzianowskiego w łóżku. W sypialni jest bardzo regularny, dochodzi do tego codziennie

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze