Są ZDJĘCIA z miejsca tragedii, w której zginął Kobe Bryant i jego córka. Z helikoptera zostały tylko szczątki

2020-01-26 23:04 DaO
Kobe Bryant nie żyje
Autor: AP Kobe Bryant nie żyje

Ogromna tragedia miała miejsce w niedzielę nieopodal miejscowości Calabasas w stanie Kalifornia. W katastrofie helikoptera zginął jeden z najlepszych i najsławniejszych koszykarzy na świecie, Kobe Bryant. Śmierć w okropnym wypadku poniosła także jego 13-letnia córka, Gianną. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z katastrofy.

Wypadek miał miejsce w niedzielny poranek czasu amerykańskiego. Jak poinformowały portal TMZ Sports Bryant wraz z córką podróżował helikopterem. Razem lecieli na trening dziewczynki. Według świadków maszyna już w powietrzu stanęła w płomieniach, a następnie runęła na ziemię. Mimo szybkiej akcji ratowniczej nikogo nie udało się uratować.

W katastrofie helikoptera Sikorsky S-76 zginęło co najmniej pięć osób. - Chociaż służby ratunkowe zjawiły się na miejscu zdarzenia niemal natychmiast po wypadku, to nikogo nie udało się uratować. Wszyscy pasażerowie helikoptera zginęli na miejscu. Przyczyny wypadku bada już policja - czytamy na portalu TMZ. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z miejsca katastrofy.

Kobe Bryant nie żyje
Autor: AP Kobe Bryant nie żyje
Kobe Bryant nie żyje
Autor: AP Kobe Bryant nie żyje
Kobe Bryant
Autor: LA SHERIFF Kobe Bryant