Marcin Gortat

i

Autor: Cyfra Sport

Piękny gest!

Wzruszające powitanie Marcina Gortata w NBA. Wszyscy na niego czekali, wspaniały powrót Polaka

2022-10-06 13:04

Marcin Gortat wrócił po latach do NBA i został przywitany w najlepszej lidze świata przez przedstawicieli swojego klubu, Washington Wizards! Gest działaczy klubu "Czarodziejów" pokazuje, jak wielkim szacunkiem cieszy się były reprezentant Polski w Stanach Zjednoczonych. Ten gest przejdzie do historii.

Marcin Gortat wrócił do NBA! Były reprezentant Polski objął posadę w sztabie szkoleniowym drużyny Washington Wizards, a więc klubu, w którym jako zawodnik występował w latach 2013-2018. Polak został specjalnie przywitany przez przedstawicieli klubu ze stolicy Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem mediów społecznościowych klubu "Czarodziejów". Ten gest przejdzie do historii.

Marcin Gortat witany z honorami w Washington Wizards. Piękny gest klubu

Marcin Gortat w Washington Wizards występował w latach 2013-2018 i był to bez wątpienia niezły okres dla klubu. Drużyna z Polakiem w składzie czterokrotnie wchodził do fazy play-off ligi, a sam Gortat zyskał sobie wielką sympatię fanów klubu z Waszyngtonu. Ostatnimi czasy Polak dostał ofertę, aby dołączyć do sztabu szkoleniowego przedstawicieli NBA, aby pomóc klubowi w pracy z wysokimi koszykarzami. Na mediach społecznościowych Wizards pojawiły się już zdjęcia, które prezentują pierwsze momenty pracy Gortata z Kristapsem Portzingisem i Danielem Gaffordem, a sam klub z wielkim entuzjazmem przywitał byłego reprezentanta Polski po latach.

- Spójrzcie, kto jest w budynku - napisali przedstawiciele Washington Wizards na swoich mediach społecznościowych

- Praca w toku - odpisał Gortat na zamieszczone w internecie zdjęcia.

Sonda
Czy oglądałeś mecze Marcina Gortata w NBA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze