Anna Jagaciak-Michalska

i

Autor: Cyfra Sport Anna Jagaciak-Michalska

Śliczna polska lekkoatletka urodziła. Wcześniej nago oznajmiła ciążę [ZDJĘCIA]

2021-05-04 16:05

Anna Jagaciak-Michalska jest byłą znakomitą lekkoatletką, specjalizującą się w skoku w dal oraz trójskoku. Była rekordzistka Polski juniorów po zakończeniu sportowej kariery postanowiła zająć się fotografią. Nic więc dziwnego, że niezwykle radosną dla siebie nowiną postanowiła podzielić się z fanami w sposób bardzo artystyczny. Teraz pokazała zdjęcie swojego dziecka, syna Rysia.

Była reprezentantka Polski w trójskoku oraz skoku w dal postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną. 30-latka zostanie bowiem mamą! Jak na osobę zajmującą się fotografią przystało, zrobiła to w naprawdę oryginalny i pomysłowy sposób. 30-latka umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją schowaną za białą płachtą, zupełnie nagą.

Trener polskich skoczków po konkursie indywidualnym w Zakopanem

Jagaciak-Michalska nie pozostawiła także żadnych wątpliwości jeśli chodzi o imię dziecka. „Proszę Państwa, oto Ryś. #mama #24weekspregnant” – napisała pod zdjęciem była lekkoatletka.

Urodzona w Puszczykowie zawodniczka ma na swoim koncie m.in. medale młodzieżowych mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy, brała również udział w Uniwersjadzie. W 2019 roku zakończyła sportową karierę, po czym postanowiła zająć się fotografią. -Fotografię podziwiałam zawsze. Ważne jest też to, że nie wymaga ona aż tak dużej cierpliwości. Chciałabym, żeby to była moja droga w przyszłości, ale nie przekreślam żadnej opcji – mówiła swego czasu w rozmowie z Super Expressem.

Najnowsze