Keely Hodgkinson

i

Autor: Instagram/Keely Hodgkinson Keely Hodgkinson

Zobacz sam!

Blondwłosa piękność podbija serca kibiców lekkoatletyki. 21-latka robi furorę na MŚ w Budapeszcie, od jej gorących zdjęć aż zakręciło się nam w głowie

2023-08-21 11:47

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce to impreza, na której rodzi się wiele gwiazd. Jednak niektórzy lekkoatleci mają taki status już wcześniej i do tego grona z pewnością należy 21-letnia Keely Hodgkinson. Urocza Brytyjka może pochwalić się już wicemistrzostwem olimpijskim i świata w biegu na 800 m, w Budapeszcie powalczy o upragnione złoto. Kibice lekkoatletyki podziwiają ją także za wyjątkową urodę. Od gorących zdjęć blondwłosej piękności aż zakręciło się nam w głowie!

21-letnia Keely Hodgkinson pomimo młodego wieku jest jedną z liderek reprezentacji Wielkiej Brytanii. Przed nią jeszcze wiele lat kariery, a jej dorobek i tak jest imponujący. Brytyjska biegaczka specjalizująca się na średnich dystansach wywalczyła już srebrny medal igrzysk olimpijskich w Tokio, mistrzostw świata w Eugene i złoto mistrzostw Europy w Monachium na 800 m. Do tego jest dwukrotną halową mistrzynią Europy, a na trwających MŚ w Budapeszcie ma powalczyć o upragniony złoty medal. W krótkim czasie Hodgkinson stała się jedną z największych gwiazd "królowej sportu". Poza wielkimi umiejętnościami biegowymi, Brytyjka przyciąga też uwagę kibiców zjawiskową urodą. Wielu z nich bezdyskusyjnie uznało ją miss tegorocznych mistrzostw świata. Patrząc na jej zdjęcia, trudno się temu dziwić!

Mocne wyznanie polskiej lekkoatletki! Gwiazda nie mogła tego dłużej ukrywać, wyrzuciła z siebie wszystko

Piękna Keely Hodgkinson robi furorę na MŚ w lekkoatletyce

Hodgkinson prężnie działa w mediach społecznościowych. Poza treningami dba o własną markę w Internecie, co przekłada się na spore zainteresowanie fanów. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 150 tysięcy użytkowników. Regularnie mogą oni zobaczyć zdjęcia i nagrania z występów blondwłosej biegaczki, jednak nie brakuje też tych bardziej prywatnych wpisów. 21-latka przez całe życie trenuje, dzięki czemu ma naprawdę perfekcyjną sylwetkę, której nie wstydzi się pokazywać.

Piotr Małachowski: - Era polskich młociarzy jeszcze nie minęła

Zdjęcia 21-letniej Keely Hodgkinson sprawiają, że kręci się w głowie

Podczas MŚ w Budapeszcie Hodgkinson pojawi się na bieżni dopiero piątego dnia (23 sierpnia). Wtedy rozpoczną się eliminacje w biegu na 800 m kobiet, który jest koronnym dystansem Brytyjki. Trudno wyobrazić sobie, by zabrakło jej w finale, a ten zaplanowano na ostatni dzień tegorocznych mistrzostw. Niewykluczone, że to właśnie Hodgkinson zostanie bohaterką ostatniej niedzieli ze światową lekkoatletyką. Aby zobaczyć gorące zdjęcia Keely Hodgkinson, przejdź do powyższej galerii.

Gwiazdy sportu dziękują red. Dariuszowi Chrabałowskiemu
Najnowsze