Jakub Krzewina

i

Autor: Cyfrasport Jakub Krzewina

Ciężko uwierzyć!

Doszło do okropnej bójki między reprezentantami Polski? Poważne zarzuty pod adresem Krzewiny, szczegóły przerażają

2023-01-03 18:08

Do niezwykłego zdarzenia miało dojść w sylwestrową noc w Kruszwicy. W trakcie zabawy z okazji nadchodzącego nowego roku miało dojść do kłótni i bójki pomiędzy dwoma zawodnikami polskiej kadry lekkoatletycznej – Jakubem Krzewiną i Sebastianem Urbaniakiem. Drugi z biegaczy trafił do szpitala mając m.in. złamaną nogę. Co ciekawe, w tle całej sytuacji jest także... Ewa Swoboda.

Jakub Krzewina w ostatnim czasie nie miał wiele szczęścia. Halowy mistrz świata z Birmingham z 2018 roku w sztafecie 4 x 400 metrów został zawieszony ze względu na nieobecność w miejscu pobytu, które zgłosił do kontroli antydopingowych. Decyzja ta zapadła w październiku 2022 roku, choć ciągnęło się już od pierwszej połowy 2021 roku. Sam Krzewina utrzymuje, że jest niewinny, ale teraz będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi problemami. Okazuje się bowiem, że Jakub Krzewina w sylwestrową noc miał pobić się z Sebastianem Urbaniakiem, młodszym o 12 lat biegaczem z polskiej kadry. Obrażenia Urbaniaka były na tyle poważne, że trafił on do szpitala – doznał złamania stawu skokowego. Co ciekawe, z doniesień portalu mojakruszwica.pl wynika, że z całą sprawą powiązana jest także... Ewa Swoboda.

Krzewina nie chce przedstawić swojej wersji. W sprawę zaangażuje się wojsko?

Jakub Krzewina nie chciał zdradzić „Super Expressowi” szczegółów wydarzeń z nocy sylwestrowej. Nasz dziennikarz zapytał się aspirant sztabowej Izabelli Drobnieckiej, rzeczniki prasowej Komendy Powiatowej Policji co może powiedzieć o zajściu pomiędzy Jakubem Krzewiną a Sebastianem Urbaniakiem. Pani rzecznik gdy usłyszała nasze pytanie powiedziała nam, że w tej sprawie ma do powiedzenie tylko jedno zdanie. – W dniu 1 stycznia komisariat policji w Kruszwicy przyjął zawiadomienie w sprawie pobicia. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu i tam proszę zadawać pytania – powiedziała aspirant sztabowa Izabella Drobniecka. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, sprawa została już przekazana Prokuraturze Wojskowej, ze względu na to, że Jakub Krzewina jest zawodowym żołnierzem.

Sonda
Czy interesujesz się lekkoatletyką?
Najnowsze