Kamila Skolimowska nawiedziła przyjaciółkę we śnie. Zdradziła, jak jest w zaświatach

2021-07-30 8:29
Kamila Skolimowska
Autor: Wojtek Rzazewski Kamila Skolimowska

Ta historia zakończyła się zdecydowanie przedwcześnie. Kamila Skolimowska była wielką sportową nadzieją naszego kraju. Mistrzyni olimpijska z Sydney zmarła w wieku 26 lat. Jedna z jej przyjaciółek opowiedziała niesamowitą historię, gdy została nawiedzona przez młociarkę. Kamila Skolimowska miała jej zdradzić we śnie, jak jest w zaświatach.

Historia Kamili Skolimowskiej zakończyła się zdecydowanie przedwcześnie. Polska młociarka w 2000 roku została mistrzynią olimpijską, sięgając po złoto. Niestety, zmarła dziewięć lat później mając zaledwie 26 lat. Polka zasłabła podczas treningu w trakcie zgrupowania w Portugalii. Reakcja służb medycznych i niemal natychmiastowe rozpoczęcie reanimacji nie przyniosły skutku. Przyczyną śmierci był zator tętnicy płucnej wywołany zakrzepicą.

Zobacz także: Pożar autokaru lekkoatletów. Przerażająca relacja Fajdka. Był wybuch!

Kamila Skolimowska nawiedziła przyjaciółkę

W historii przypomnianej przez SportoweFakty.wp.pl cytowany jest sen Wioli Potępy. Jej, tak jak mamie młociarki, przyśniła się Skolimowska. Nawiedziła ją we śnie i opowiedziała o zaświatach. Potępa miała spytać przyjaciółkę, co tu robi. - No, przyjechałam do Ciebie - miała odpowiedzieć Skolimowska. Na pytanie jak jej "tam jest" przyznała, że fajnie i prosiła o to, by się przestać o nią martwić.

Najbardziej zaskakująca była jednak historia związana z odpowiedzią na pytanie, co Skolimowska robi. - Ćwiczę, trenuję. Mam z kim, dużo tu kolegów po fachu - cytuje jej wspomnienie "Wirtualna Polska". - Po latach już nie pamiętam tych nazwisk, ale wtedy, jak się obudziłam, od razu je zapisałam. Sprawdziłam w internecie, to nie były fikcyjne osoby. Wszyscy zmarli. Od tego czasu nie mam już snów z Kamą - przyznała Potępa.

Zobacz także: Wzruszające pożegnanie Piotra Małachowskiego. Piękne słowa. Tokio 2020

Sprawdź w galerii poniżej, jak srebrne medalistki świętowały zdobycie krążków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE