Paweł Fajdek

i

Autor: Cyfra Sport Paweł Fajdek

Pożar autokaru lekkoatletów. Przerażająca relacja Fajdka. Był wybuch!

2021-07-29 15:55

W czwartek po południu doszło do niezwykle groźnego zdarzenia z udziałem naszych sportowców. Polscy lekkoatleci, którzy podróżowali autobusem do wioski olimpijskiej, przeżyli chwile grozy, gdy ich środek transportu nagle stanął w płomieniach! Wśród poszkodowanych był Paweł Fajdek, który opowiedział „Super Expressowi” i tym dramatycznym wydarzeniu.

Swoją rywalizację na igrzyskach olimpijskich w Tokio polscy lekkoatleci zaczynają dopiero w piątek 29 licpa, choć igrzyska trwają od niemal tygodnia. Ich podróż do wioski olimpijskiej, choć nie miała być niczym szczególnym, zamieniła się w prawdziwy dreszczowiec. Gdy autobus z polskimi zawodnikami jechał przez autostradę, nagle doszło do eksplozji i jego silnik stanął w płomieniach! Kierowca autobusu zdołał opanować pożar i nikomu nic się nie stało, jednak nasi zawodnicy musieli przez 2 godziny czekać na zastępczy środek transportu. Paweł Fajdek, jeden z lekkoatletów podróżujący tym autobusem, zrelacjonował nam to dramatyczne wydarzenie.

Pilne wiadomości z Tokio. Pożar autobusu z polskimi lekkoatletami

Przerażająca relacja Pawła Fajdka

Paweł Fajdek to jedna z naszych nadziei medalowych na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Po kilku dniach rywalizacji nasi reprezentanci sięgnęli tylko po jeden medal i nic dziwnego, że fani nie mogą doczekać się startu rywalizacji w lekkoatletyce, w której jesteśmy bardzo mocni. Mamy nadzieję, że przygoda z pożarem autobusu nie wpłynie na naszych zawodników. A relacja polskiego młociarza jest naprawdę przerażająca.

 - Siedziałem sobie spokojnie z tyłu autokaru tak, jak lubię najbardziej i nagle usłyszałem głośny wybuch. Wszystko się zatrzęsło. Bus aż podskoczył. Nigdy nie byłem taki szybki (śmiech). Zaczęło śmierdzieć, patrzymy, a tu silnik się pali. Mnóstwo dymu i smrodu. Kierowca szybko ugasił pożar, droga zablokowana na prawie 2 h. Ale to Japonia - wszystko dobrze zorganizowane. Właśnie wjeżdżamy do wioski. Przygody są już za nami. Teraz spokojne przygotowania do walki o medal w Tokio - mówi Fajdek.

Aby zobaczyć zdjęcia autokaru, który spłonął w trakcie przewożenia polskich lekkoatletów, przejdź do galerii poniżej.

Dzień z Joanną Jóźwik w Tokio
Sonda
Ile medali zdobędą Polacy podczas IO Tokio 2020?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze