Anita Włodarczyk

i

Autor: Cyfrasport Anita Włodarczyk

Wyjątkowe zdjęcie

Kolejny raz Anita Włodarczyk zaskoczyła swoim wyglądem. Wylały się jednoznaczne komentarze

2023-11-18 17:17

Anita Włodarczyk zdobyła dla Polski niezliczoną wręcz liczbę medali najważniejszych imprez w rzucie młotem. W kraju jest niezwykle popularna, więc nic dziwnego, że jej wpisy w sieci robią furorę. Tym razem nie mogło być inaczej. Młociarka pokazała fotkę, na której jej twarz jest niemal nie do rozpoznania. Kibice w komentarzach wydali jednoznaczne opinie.

Anita Włodarczyk na swoich profilach w mediach społecznościowych pozostaje bardzo aktywna. Młociarka najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, że ten sposób komunikacji z fanami w świecie zdominowanym przez internet jest po prostu najskuteczniejszy. Z reguły Włodarczyk melduje o swoich przygotowaniach do zawodów, relacjonuje ich przebieg. Zdarzają się jednak znacznie luźniejsze wpisy. Od kilku tygodni sportsmenka co piątek dzieli się z obserwującymi swoimi fotkami z młodości. To prawdziwa gratka, ponieważ zdjęcia pochodzą z prywatnego archiwum i nigdy wcześniej nie były publicznie publikowane. Kolejne tego typu ujęcie wywołało jednoznaczne komentarze wśród obserwujących na Instagramie.

Polska siatkarka rozkochała w sobie fanów. Jej uroda rzuca na kolana. Zdjęcia Moniki Gałkowskiej sprawiają, że serce się rozpuszcza

Anita Włodarczyk na starym zdjęciu

Dzisiaj Anita Włodarczyk rozpoznawalna jest w całym kraju. Jej krótko przystrzyżone włosy stały się cechą charakterystyczną. Jak się jednak okazuje, nie zawsze miała taki styl. Na wspomnianym zdjęciu, na którym prezentuje szeroki uśmiech odsłaniający śnieznobiałe zęby, w oczy rzuca się właśnie zdecydowanie inna fryzura. Dzisiaj trudno byłoby rozpoznać ją w takim image'u na ulicy. Czupryna była naprawdę bujna i nic dziwnego, że wielu obserwujących właśnie na niej skupiało się w komentarzach.

Sułek ćwiczy na siłowni w siódmym miesiącu ciąży! Na sztandze spory ciężar, sportsmenka nie ustaje w marzeniach o igrzyskach [WIDEO]

Lawina komentarzy po zdjęciu Anity Włodarczyk

Anita Włodarczyk to przykład sportowca, który jest wyjątkowo rzadko krytykowany w sieci. Zazwyczaj w mediach społecznościowych jesteśmy świadkami krytyki, a nierzadko również hejtu. W przypadku młociarki szacunek społeczny jest jednak niezwykle duży. Nowe zdjęcie potwierdziło to, ponieważ posypały się komplementy. "Super! Wyglądasz jak Cristal z Dynastii" - zauważyła jedna z czujnych obserwujących. "Wygląda Pani pięknie! Taką fryzurę się wtedy nosiło. Pozdrawiam serdecznie", "Jesteś wielka, podziwiam" - czytamy w kolejnych pochlebnych komentarzach, których pojawiła się niezliczona wręcz liczba.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze