Lekkoatletyka, Adrianna Sułek, wieloboistka, ciąża

i

Autor: Instagram/sulekadrianna_official Adrianna Sułek ćwiczy w ciąży

Wielka ambicja znanej lekkoatletki

Sułek ćwiczy na siłowni w siódmym miesiącu ciąży! Na sztandze spory ciężar, sportsmenka nie ustaje w marzeniach o igrzyskach [WIDEO]

2023-11-08 17:37

Ta niezwykle waleczna i ambitna zawodniczka nie zwykła się zatrzymywać, a już na pewno nie robi tego ze względu na stan błogosławiony. Będąca w siódmym miesiącu ciąży najlepsza polska wieloboistka Adrianna Sułek-Schubert nie przestaje trenować. Pokazała jak wyglądają zajęcia przyszłej mamy, między innymi ze sztangą.

Brzuszek ciążowy Sułek jest bardzo wyraźnie widoczny, ale to nie przeszkadza czołowej polskiej lekkoatletce w podtrzymywaniu formy jak długo tylko się da przed rozwiązaniem. Ćwiczenia na siłowni odbywa normalnie, bierze hantle do ręki, zakłada na gryf stosowne ciężary – robiła między innymi przysiady ze sztangą ważącą 40 kg.

Specjalne taśmy na brzuchu

Co ciekawe, na brzuchu Sułek ma nalepione specjalne taśmy. Do czego służą? „Odciążenie pępka, próbujemy zminimalizować ryzyko, a raczej uniknąć przepukliny pępkowej” – wyjaśniła lekkoatletka.

Piękna polska lekkoatletka przekazała cudowne wieści! Te słowa chwytają za serce, trudno powstrzymać łzy

Sułek o ciąży poinformowała 9 sierpnia br. Niemożliwy był w związku z tym jej udział w mistrzostwach świata w Budapeszcie. Ada wciąż natomiast ma nadzieję, że po narodzinach dziecka zdąży przygotować się do startu w przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Ewa Swoboda zdecydowała się na odważną sesję. Wypięła pośladki, a ogień aż buchał! Spadliśmy z krzeseł

„Będę mamą. Przygotowuję się do najważniejszej roli swojego życia. Wierzę, że macierzyństwo ułatwi mi przenoszenie gór i osiąganie tych lekkoatletycznych szczytów. Czekajcie na mnie, wrócę silniejsza niż kiedykolwiek. Mam teraz czas, aby uzbierać siły na walkę jakiej jeszcze świat nie widział. Pytanie brzmi kiedy, prawda? Tego wyjątkowo Wam nie zadeklaruję w najbliższym czasie. Znacie mnie nie od dziś, interesują mnie miejsca na podium i walka na najwyższym światowym poziomie. Trzymajcie kciuki za zdrową ciążę i szybki powrót” – napisała Sułek na Instagramie, gdy przekazała radosną nowinę o macierzyństwie.

Sułek wzięła ślub

Potem poinformowała także kibiców o innej zmianie w życiu – zawarciu związku małżeńskiego. – Świadoma praw i obowiązków wynikających z zawarcia małżeństwa uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z Kacprem Dawidem Schubertem i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe – napisała latem.

Anita Włodarczyk pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Nie uwierzysz, jak wtedy wyglądała!

Sułek to srebrna medalistka halowych mistrzostw świata w Belgradzie oraz wicemistrzyni Europy z Monachium (2022 rok). W 2023 roku sięgnęła po srebro halowych mistrzostw Europy w Stambule. Podczas zeszłorocznych mistrzostw świata w amerykańskim Eugene ustanowiła rekord Polski w siedmioboju wynikiem 6672 pkt. W marcu w Stambule wyśrubowała rekord Polski w pięcioboju – 5014.

Adrianna Sułek smutna i rozgoryczona po wicemistrzostwie Europy: Pamięta się tylko zwycięzców
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze