Koronawirus nie ustępuje. Kolejne przypadki zakażenia podczas obozu w Cetniewie

2020-08-03 21:39 PFK
Bieżnia lekkoatletyczna
Autor: Cyfrasport Bieżnia lekkoatletyczna

Pandemia koronawirusa nie zamierza nam odpuścić. Jak poinformował "Przegląd Sportowy" odnotowano kolejne przypadki zakażenia COVID-19 wśród sportowców, którzy przygotowywali się podczas zgrupowania w Cetniewie. To niepokojąca wiadomość. Na wyniki testów czeka blisko pięćdziesięciu sportowców i trenerów.

Podczas weekendu pisaliśmy o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem wśród lekkoatletów na obozie w Cetniewie. Wirus dopadł sprinterkę związaną ze sztafetą 4x100 m. Nie ujawniono jej nazwiska. Zawodniczka test przeprowadziła już po opuszczeniu zgrupowania.

Siatkarz reprezentacji Polski wrzucił zdjęcie z Robertem Lewandowskim, koledzy mu gratulują. O co chodzi?

Jednak okazuje się, że to nie jedyny przypadek. O kolejnych dwóch zakażeniach poinformował "Przegląd Sportowy". Teraz chodzi o zawodniczki biegające na dystansie 100 m i 400 m. Jak czytamy w "Przeglądzie Sportowy' w trakcie obozu miało dochodzić do wielu zaniedbań. - Na stołówce regularnie bywał tłok - przyznał na łamach "PS" jeden ze sportowców. - Nie widziałem, żeby były tam zachowywane jakiekolwiek dystanse społeczne. Staliśmy w kolejkach z różnymi ludźmi. I tak to wygląda. Ale przecież wirusa nie ma - skomentował z przekąsem i anonimowo.

KSW 54 w sierpniu. Izu Ugonoh będzie walczył z niedoszłym rywalem "Pudziana"!