Marcin Chabowski, olimpijczyk z Tokio okradziony. Padł ofiarą hakera! Stracił pieniądze

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Marcin Chabowski, olimpijczyk z Tokio okradziony. Padł ofiarą hakera! Stracił pieniądze

Dramat olimpijczyka

Marcin Chabowski, olimpijczyk z Tokio okradziony. Padł ofiarą hakera! Stracił pieniądze

2022-08-04 12:28

Niestety, na świecie coraz bardziej rozwija się cyberprzestępczość. Marcin Chabowski to polski olimpijczyk, który startował na imprezie czterolecia w Tokio. Nasz zawodnik ma ostatnio duże problemy. W ostatnim czasie padł ofiarą hakera, który pozbawił go części pieniędzy z karty. Stracił także dostęp do swojego konta na Facebooku.

Marcin Chabowski to jeden z czołowych polskich maratończyków. Wielokrotny mistrz kraju startował także na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Nasz lekkoatleta ma w ostatnim czasie poważne problemy. Miał utrudniony kontakt z fanami po tym, jak został ofiarą hakera. - Niestety w tym miesiącu moja aktywność mocno zmalała, co nie znaczy, że nie trenuję. Obecnie próbuję odzyskać zhakowane konto na Facebooku - poinformował swoich kibiców.

Nie żyje słynny polski trener. Czesław Cybulski prowadził najlepszych polskich młociarzy – Fajdka i Ziółkowskiego

Polski olimpijczyk Marcin Chabowski zhakowany

Okazało się, że Marcin Chabowski stracił także trochę pieniędzy, ponieważ miał dopiętą swoją kartę do konta na Facebooku.

- Tym samym skutecznie zablokował moje konto prywatne, a w międzyczasie wyprowadził trochę pieniędzy z karty podpiętej do FB. Skutkuje to tym, że obecnie w żaden sposób nie mogę się odwołać do Facebooka ani przez zablokowany profil, ani przez inne zaufane konto - dodał Chabowski.

Mamy pierwszy medal na MŚ w USA! Niesamowity chód Katarzyny Ździebło

Kim jest Marcin Chabowski?

Marcin Chabowski to polski lekkoatleta, który specjalizuje się w biegach długodystansowych. 36-latek z zespołu STS Pomeranii Szczecinek jest wielokrotnym mistrzem Polski w biegach przełajowych i na 10 kilometrów. Reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2021 roku.

Paweł Fajdek ma już pięć tytułów mistrza świata. Chciałby jeszcze przegonić Siergieja Bubkę

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze