Marcin Chabowski, olimpijczyk z Tokio okradziony. Padł ofiarą hakera! Stracił pieniądze

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Marcin Chabowski, olimpijczyk z Tokio okradziony. Padł ofiarą hakera! Stracił pieniądze

Dramat olimpijczyka

Marcin Chabowski, olimpijczyk z Tokio okradziony. Padł ofiarą hakera! Stracił pieniądze

2022-08-04 12:28

Niestety, na świecie coraz bardziej rozwija się cyberprzestępczość. Marcin Chabowski to polski olimpijczyk, który startował na imprezie czterolecia w Tokio. Nasz zawodnik ma ostatnio duże problemy. W ostatnim czasie padł ofiarą hakera, który pozbawił go części pieniędzy z karty. Stracił także dostęp do swojego konta na Facebooku.

Marcin Chabowski to jeden z czołowych polskich maratończyków. Wielokrotny mistrz kraju startował także na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Nasz lekkoatleta ma w ostatnim czasie poważne problemy. Miał utrudniony kontakt z fanami po tym, jak został ofiarą hakera. - Niestety w tym miesiącu moja aktywność mocno zmalała, co nie znaczy, że nie trenuję. Obecnie próbuję odzyskać zhakowane konto na Facebooku - poinformował swoich kibiców.

Nie żyje słynny polski trener. Czesław Cybulski prowadził najlepszych polskich młociarzy – Fajdka i Ziółkowskiego

Polski olimpijczyk Marcin Chabowski zhakowany

Okazało się, że Marcin Chabowski stracił także trochę pieniędzy, ponieważ miał dopiętą swoją kartę do konta na Facebooku.

- Tym samym skutecznie zablokował moje konto prywatne, a w międzyczasie wyprowadził trochę pieniędzy z karty podpiętej do FB. Skutkuje to tym, że obecnie w żaden sposób nie mogę się odwołać do Facebooka ani przez zablokowany profil, ani przez inne zaufane konto - dodał Chabowski.

Mamy pierwszy medal na MŚ w USA! Niesamowity chód Katarzyny Ździebło

Kim jest Marcin Chabowski?

Marcin Chabowski to polski lekkoatleta, który specjalizuje się w biegach długodystansowych. 36-latek z zespołu STS Pomeranii Szczecinek jest wielokrotnym mistrzem Polski w biegach przełajowych i na 10 kilometrów. Reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2021 roku.

Paweł Fajdek ma już pięć tytułów mistrza świata. Chciałby jeszcze przegonić Siergieja Bubkę

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze