Nasz kolega pobiegnie 130 kilometrów! Bieg Marcina Długosza dla Miłosza będziemy relacjonować na żywo

2020-05-20 14:04 JWa
Marcin Długosz
Autor: Facebook Marcin Długosz

Są ludzie, którzy mają szalone pomysły i zupełnie się tego nie wstydzą. Do tego grona należy Marcin Długosz. Nasz redakcyjny kolega w piątek 22 maja wstanie przed godziną 5:00 rano, by wyruszyć na trasę 130-kilometrowego biegu. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie połączył tego morderczego dystansu z chęcią niesienia pomocy. Zaproponował więc ciekawe rozwiązanie, które pozwoli każdemu dopingującemu włączyć się do akcji wsparcia cierpiącego Miłosza. My jego zwariowane wyzwanie biegowe będziemy relacjonować na żywo!

Marcin Długosz przez wielu znajomych określany jest mianem "szaleńca" z przynajmniej dwóch powodów. Pierwszy z nich to bezwarunkowa miłość i oddanie AC Milan. "Długi" jest z tym klubem na dobre i na złe. Wciąż wierzy, że "Rossoneri" nawiążą jeszcze do sukcesów z przeszłości, a dbając o jego formę psychiczną żaden ze znajomych nie protestuje, gdy wieszczy złote czasy dla ekipy z San Siro. Drugi powód "szaleństwa" Marcina to jego pasja biegowa. Co roku stawia sobie ogromne wyzwania, które dla zwykłych śmiertelników wydają się wręcz kosmicznymi. W piątek 22 maja o godzinie 5:00 ruszy na trasę 130-kilometrowego biegu po wcześniej wyznaczonej przez siebie trasie.

Były trener Krzysztofa Włodarczyka: Tak zawziętego CHAMA nigdy nie znałem [WIDEO]

Marcin Długosz nie byłby jednak sobą, gdyby nie pomyślał o innych. Przy okazji swojego biegu zamierza aktywnie włączyć się w akcję pomocy dla Miłosza Lasoty. Młody kielczanin stracił słuch w wyniku zapalenia mózgu. Rodzice od lat walczą o wyleczenie dziecka, a od lutego trwa internetowa zbiórka pieniędzy. Marcin Długosz zaproponował, by chętni wpłacali po 10 groszy od zrobionego przez niego kilometra. Jeśli uda mu się więc przebiec pełny dystans, to kwota wyniesie 13 złotych. Ze sprawdzonych źródeł wiemy jednak, że są osoby, które zamierzają zwiększyć stawkę i dają złotówkę za kilometr.

Wyszła na jaw OBSESJA Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie robił tego tylko w nocy

"Moje największe dotychczas wyzwanie sportowe, bez Ciebie jest tylko wyzwaniem sportowym. Z Tobą natomiast tworzy duet idealny. Dasz się namówić? To tak niewiele, a tak wiele. Miłosz nie ma czasu" - napisał na Twitterze Marcin Długosz, zachęcając do włączenia się do przygotowanej przez niego akcji. My ze swojej strony zapewnimy Wam w piątek dostęp do aktualnego postępu naszego kolegi z działu, relacjonując jego bieg na żywo. Wierzymy, że mu się uda! Jedziesz, Marcinie! #MarcinMusisz

W pomoc dla Miłosza Lasoty można zaangażować się za pośrednictwem portalu SiePomaga.pl W TYM MIEJSCU

Super Raport 19 V (goście: Śmiszek, Miuosh, Braun)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj