Wyszła na jaw OBSESJA Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie robił tego tylko w nocy

2020-05-20 9:51 JWa
Nani, Cristiano Ronaldo, reprezentacja Portugalii
Autor: East News Nani, Cristiano Ronaldo, reprezentacja Portugalii

Cristiano Ronaldo każdego dnia stara się pokonywać własne granice. Nawet gdy trenuje tylko indywidualnie, to robi wszystko, by być jeszcze lepszym niż wcześniej. Portugalczyk jest taki od zawsze i niektórym to przeszkadza, innym imponuje. O szczegółach życia z CR7 na co dzień opowiedział jego rodak Nani.

Za czasów gry w Manchesterze United Cristiano Ronaldo, Nani i Brazylijczyk Anderson tworzyli zgrany tercet. Panowie mieszkali razem i niemal każdą aktywność wykonywali wspólnie. W rozmowie na potrzeby podcastu "UTD Podcast" Nani przybliżył tajemnicę życia u boku CR7 na co dzień. Okazało się, że obecna gwiazda Juventusu Turyn nie miała taryfy ulgowej dla kumpli. Każdego dnia musieli oni rywalizować z Ronaldo, który chciał być jak najlepszy we wszystkim za co się brał. - Potrafił konkurować nawet, gdy sprawdzał, czy ktoś mówi prawdę. Miał kort tenisowy, basen i stół do ping-ponga. Nie mierzyliśmy się ze sobą tylko nocą - powiedział Nani.

Cristiano Ronaldo MASAKROWAŁ swoje ciało na kwarantannie. Porażające fakty

Nani opowiedział też o wspólnych podróżach na trening. Cristiano Ronaldo jako jedyny ze wspólnie mieszkającej trójki miał samochód i dlatego to on zarządzał wyjazd na zajęcia, co nie zawsze było łatwe dla kolegów. - Podczas, gdy my w nocy siedzieliśmy na kanapie i do późna rozmawialiśmy, Cristiano szedł spać. Wstawał dwie godziny przed nami, a gdy już się obudziliśmy, wołał nas, bo trzeba było wyjeżdżać - zdradził Portugalczyk.

OBŁĘDNA Georgina fryzjerką Ronaldo. Piersi chciały jej WYSKOCZYĆ, kiedy plotła mu warkocz [ZDJĘCIE]

Super Raport 19 V (goście: Śmiszek, Miuosh, Braun)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nani i Cristiano Ronaldo obrali inne drogi kariery. Pierwszy z nich wyjechał za Wielką Wodę, by zarabiać duże pieniądze za grę dla Orlando City. Cristiano Ronaldo wciąż jest na europejskim topie i przez Real Madryt trafił do Juventusu Turyn.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze