Polska lekkoatletka złapała potężnego byka za JAJA! Uśmiechała się przy tym szeroko

2019-11-13 14:59 Skrap, PO
Joanna Fiodorow
Autor: REPRODUKCJA: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS Joanna Fiodorow

Po ciężkim i pełnym sukcesów sezonie zasłużyli na chwilę odpoczynku. Polscy lekkoatleci wyskoczyli na wakacje, a większość z nich postawiła kierunki zagraniczne. Wicemistrzyni świata z Dohy w rzucie młotem Joanna Fiodorow (30 l.) udała się do Nowego Jorku, gdzie zrobiła sobie zdjęcie ze słynnym szarżującym bykiem.

- Pierwszy raz byłam w Nowym Jorku i mogę powiedzieć, że się zakochałam. Wszystko mi się podobało. Statua Wolności, Central Park, Most Brookliński to miejsca, które mnie zauroczyły. Było przepięknie! - powiedziała Fiodorow, która zrobiła sobie oczywiście fotografię ze słynnym nowojorskim bykiem.

- Uwielbiam sobie robić głupkowate i śmieszne zdjęcia, więc zdjęcie z przyrodzeniem byka była oczywiście musiało być. W końcu jestem babą z jajami! - dodała ze śmiechem. Z kolei sprinterka Justyna Święty-Ersetic wybrała Hurghadę w Egipcie. Odpoczywała z mężem i rodziną.

- Wakacje petarda! Bardzo ich potrzebowałam. Wybraliśmy się na dwa tygodnie, ale czas tak szybko leci. Niedługo wracamy. Na szczęście wolne mam do grudnia – cieszy się piękna Justyna. W Egipicie akumulatory ładowała również Malwina Kopron z Michałem Haratykiem, zaś inna lekkoatletyczna parka Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek wybrali piękne plaże afrykańskiego Mauritiusa. Tyczkarz Paweł Wojciechowski wybrał się natomiast na Zanzibar.

Najnowsze