SKANDALICZNE zachowanie biegacza podczas zawodów! Kopnął bezbronnego psa [WIDEO]

2020-01-14 18:24 MSo
Jamie Alejandro kopnął psa
Autor: YouTube ZRZUT EKRANU Jamie Alejandro kopnął psa

W coraz większej liczbie miast, codziennością staje się organizowanie przeróżnych biegów. W sieci pojawiło się nagranie z szokującego wydarzenia podczas zmagań w Kolumbii - jeden z zawodników brutalnie kopnął psa w brzuch. Poniósł za to bardzo poważne konsekwencje!

W Neirze, w Kolumbii doszło do biegu Saint Silvester Race. Zmagania na dystansie piętnastu kilometrów miały miejsce w Sylwestra i zakończyły się niemałym skandalem. Drogę Jamiego Alejandro, jednego z biegaczy, przeciął pies. Mężczyzna nie zastanawiając się ani chwili kopnął bezbronne zwierzę w podbrzusze!

Liderzy zawodów pobiegli dalej, a przestraszony pies odskoczył od trasy. W sieci pojawiło się nagranie z tego wydarzenia. Na reakcję jednego ze sponsorów Alejandro nie trzeba było czekać długo. Jak informuje portal FestiwalBiegowy.pl, Under Armour zdecydował się rozwiązać współpracę z trybem natychmiastowym.

- Nie miałem kontroli nad swoim zachowaniem. Nie mam żadnej wymówki i nie będę tłumaczył tego co zrobiłem. Ma nadzieję, że będę miał możliwość odkupić swoje winy, np. pracując z bezdomnymi psami. Nie pokaże tego w social media, ale będę wiedział co zrobiłem - cytuje biegacza portal FestiwalBiegowy.pl.

Takie tłumaczenia nie wystarczyły jednak firmie, która w specjalnie wystosowanym komunikacie przyznała, że "nie toleruje przemocy czy zachowań które wyrządzają krzywdę czy narażają zwierzęta na niebezpieczeństwo".

Najnowsze