Kruszwil wyzwany do pojedynku MMA. Walki chce były uczestnik "Rolnik szuka żony"

2020-01-14 17:21 MSo
Adam Kraśko i Kruszwil
Autor: ANDRZEJ LANGE / YouTube ZRZUT EKRANU Adam Kraśko i Kruszwil

Kilka dni temu Marek "Kruszwil" Kruszel opublikował na swoim kanale YouTube wideo, w którym poinformował, że podpisał kontrakt na kolejną walkę z FAME MMA. Chętnych na pojedynek nie będzie brakowało. Oprócz postaci znanych przede wszystkim z internetu, potencjalnym rywalem może być... były uczestnik programu "Rolnik szuka żony" i "Celebrity splash".

46-letni Adam Kraśko był jednym z bohaterów popularnych telewizyjnych show "Rolnik szuka żony" i "Celebrity splash". Rolnikowi z Podlasia nie spodobał się sposób promocji rejonu - w materiale przygotowanym przez "Kruszwila" pada mnóstwo wulgaryzmów i niestosownych żartów. Za wideo 50 tysięcy złotych zapłacił Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

- Miało być Hollywood do cholery, mieli być bezdomni, menele, kamerzyści, a co jest? Pałac do cholery. Jak ja chce pałac to idę do siebie na chatę, a jak ja chcę slumsy to chciałem tutaj przyjechać i mieć te slamsy - mówił w filmie Marek "Kruszwil" Kruszel. To nie spodobało się Kraśce, który w ostrych słowach odniósł się do YouTubera.

Rolnik z Podlasia wyzwał popularnego twórcę do... walki MMA! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie prawdopodobna duża różnica kategorii wagowej między nimi dwoma. - Nędzny Lordzie Kruszwil, za obrażanie mojego Podlasia wyzywam Cię na pojedynek MMA! Kruszwil mam nadzieję, że będziesz tak mocny, jak w gębie! Jak przegrasz, ja pokaże Ci Podlasie bez rzucania mięsem i szukania meneli - dodawał z przymrużeniem oka!

Choć zapewne wyzwanie to tylko forma żartu i próba odpowiedzi na kontrowersyjny materiał, sam pojedynek mógłby być bardzo interesujący. Podczas gali FAME MMA 5, Marek "Kruszwil" Kruszel wygrał przez nokaut w drugiej rundzie z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim. Pojedynek był o tyle wyjątkowy, że między oboma zawodnikami istniała bardzo duża różnica wzrostu.

Najnowsze