Anna Kiełbasińska

i

Autor: Cyfra Sport Anna Kiełbasińska

Wymowny komentarz Anny Kiełbasińskiej po aferze na MŚ w lekkoatletyce! Biegaczka wyłożyła kawę na ławę

2022-07-18 9:42

Już na początku mistrzostw świata w lekkoatletyce, które odbywają się obecnie w Eugene w Stanach Zjednoczonych, doszło do niemałej afery z udziałem Anny Kiełbasińskiej, która pomimo wcześniejszych ustaleń, nie wystąpiła w finale sztafety 4x400 metrów. Biegaczka odniosła się już co prawda do sprawy w swoim oświadczeniu, ale po eliminacjach biegu na 400 metrów temat powrócił. Kiełbasińska wymownie zamknęła ten rozdział.

W ostatnich dniach polscy kibice, którzy z zapartym tchem śledzą mistrzostwa świata w lekkoatletyce, byli świadkami niemałego zamieszania z udziałem sztafety 4x400 metrów. Jedną z zawodniczek, która miała wystąpić w finale była Anna Kiełbasińska, jednak na krótko przed startem otrzymała ona informacje, że nie pobiegnie razem z drużyną, co wywołało prawdziwą burzę i wiele ostrych słów. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Pomimo tego, że biegaczka skomentowała całą sprawę w specjalnym oświadczeniu, temat powrócił po jej udziale w biegu na 400 metrów. Tam dosadnie skomentowała całe zajście.

Paweł Fajdek po zdobyciu złotego medalu mistrzostw świata: Najgorsze jest to, że... [WIDEO]

Anna Kiełbasińska komentuje aferę na MŚ w lekkoatletyce. Wymowne słowa polskiej biegaczki

Kiełbasińska pytana przez dziennikarzy o zajście ze sztafetą początkowo ucinała temat wskazując, że wydała już oświadczenie, jednak po chwili zdecydowała się dopowiedzieć kluczowe zdanie. - To, co było, to jest już przeszłość. Teraz jestem po biegu eliminacyjnym na 400 m. Zobaczymy też, co przyniesie przyszłość - stwierdziła biegaczka cytowana przez "Onet".

Robert Korzeniowski o medalistce MŚ Katarzynie Zdziebło: - Będzie jedną z faworytek także na dłuższym dystansie

Zobacz zdjęcia Anny Kiełbasińskiej w galerii poniżej:

Kiełbasińska z awansem do półfinału biegu na 400 metrów! Polka pokazała moc

Podczas trzeciego dnia zmagań na mistrzostwach świata w lekkoatletyce, Anna Kiełbasińska pokazała się z bardzo dobrej strony podczas eliminacji biegu na 400 metrów i bez większych problemów wywalczyła awans do półfinału. W jej ślady poszła również Natalia Kaczmarek. - Pracowałam ciężko na to, by biegać tak, jak teraz i robić takie wyniki. Chcę z tego czerpać i korzystać najlepiej, jak potrafię - wyznała Kiełbasińska tuż po swoim awansie.

Wojciech Nowicki, wicemistrz świata w młocie: - Stać mnie było na 82 metry, ale wyszło 81

Poniżej Quiz: Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Kiełbasińska: Trener mówi na mnie "królowa dram"
Najnowsze