Wystarczyło jedno spojrzenie. Ta PIĘKNOŚĆ podbiła serce rekordzisty świata [ZDJĘCIA]

2021-03-01 22:05 bnm PAP
Armand Duplantis i Desiree Inglander
Autor: fot. instagram.com/mondo_duplantis/desireinglander Armand Duplantis i Desiree Inglander

Już w najbliższy weekend halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Do Torunia przyjedzie wiele gwiazd, na czele z rekordzistą świata w skoku o tyczce Armandem Duplantisem. Jest szansa, że do Polski zawita także jego przepiękna ukochana.

Duplantis powiedział, że na halowe mistrzostwa Europy w Toruniu jedzie z nową energią i zamierza zaatakować własny rekord świata. Na trybunach będzie obecny ojciec tyczkarza i być może jego wybranka, szwedzka modelka Desiree Inglander.

Ach, jak gorrrąco! Para lekkoatletów WYJAWIA jak spędzi walentynki. Zaskoczeni?

Podczas ustanowienia rekordu świata 8 lutego ub.r. wynikiem 6.17 w Toruniu i poprawieniu go na 6.18 tydzień później w Glasgow, a także 17 września w Rzymie kiedy poprawił rekord Sergieja Bubki na obiekcie otwartym na 6.15, nieobecny był jego trener i ojciec Greg Duplantis. Powodem były komplikacje komunikacyjne z powodu pandemii koronawirusa. Musiał zostać w USA, a obowiązki szkoleniowe pełniła matka Helena.

- Tym razem zrobiłem wszystko co było możliwe, by tata przyleciał do Szwecji. Będzie na trybunie hali i na żywo chcę mu pokazać, na co mnie stać. Wracam do Torunia, do tego magicznego miejsca, w którym przed rokiem tak naprawdę ruszyła moja kariera - powiedział tyczkarz na łamach dziennika "Aftonbladet".

Śliczna polska lekkoatletka nago. Tak oznajmiła ciążę

Urodzony i wychowany w USA posiada podwójne obywatelstwo z racji pochodzenia matki, i chociaż reprezentuje Szwecję, to dopiero od czerwca mieszka w tym kraju na stałe, w oddalonej o 70 kilometrów od Sztokholmu Uppsali.

Zjawiskowa Joanna Jóźwik NADZIAŁA się na jeden szczegół. To było nie do pomyślenia! [ZDJĘCIE]

Wyjaśnił, że odkrył nowy świat i po raz pierwszy w życiu przeżył prawdziwą zimę z mrozami i dużą ilością śniegu. Odkrył też skandynawskie tradycje. - To nie moja Louisiana. Tutaj regularnie korzystam z sauny, która w Szwecji znajduje się zwykle na zewnątrz domu, aby można było natychmiast wskoczyć do lodowatej wody w jeziorze. Najlepsza jest jednak kąpiel w przeręblu.

Tyczkarz wyjawił też, że się zakochał i regularnie spotyka się ze szwedzką modelka 19-letnią Desire Inglander. Nie zamieszkali jeszcze razem. On ma dwupokojowe czynszowe mieszkanie w Uppsali, a ona mieszka z rodzicami w Sztokholmie w prestiżowej dzielnicy Kungsholmen w ogromnym, prawie 200-metrowym, luksusowym mieszkaniu w kamienicy z końca XIX wieku, tuż przy ratuszu, w którym wręczane są nagrody Nobla. Ceny w tej części stolicy Szwecji zaczynają się od 10 tysięcy euro za metr kwadratowy.

Poznajecie? To złote aniołki reprezentacji Polski! Zaśpiewały piosenkę w strojach ludowych [WIDEO]

Wyjaśnił, że poznali się 19 czerwca w Midtsommar, czyli podczas tradycyjnego szwedzkiego święta przesilenia dnia i nocy.

- Podeszła do mnie i wystarczyło jedno czarujące spojrzenie. Zanim zaczęliśmy rozmawiać, to już kompletnie poddałem się szwedzkim czarom. Jesteśmy parą i Desire dodaje mi nowej energii, nie mówiąc już o przyspieszonej nauce szwedzkiego. A tak w ogóle, to czuję się tutaj wspaniale. Szwecja jest naprawdę cool! - powiedział tyczkarz.

Maria Andrejczyk złamała SERCA tysięcy mężczyzn. Pokazała swojego ukochanego [ZDJĘCIA]

Najnowsze