Lekkoatletyka, Adrianna Sułek, wieloboistka, ciąża, synek, Leon

i

Autor: Instagram/sulekadrianna_official Adrianna Sułek i jej synek Leon

Wspaniała chwila

Znakomita polska sportsmenka urodziła dorodnego synka. Wielka radość, poznaliśmy imię dziecka

2024-02-08 17:31

Jej potomek nieco się ociągał z przyjściem na świat, ale wreszcie jest. Czołowa polska lekkoatletka, wieloboistka Adrianna Sułek-Schubert została mamą. Rodzice, czyli Ada i jej mąż Kacper Schubert, pochwalili się dorodnym synkiem. Poznaliśmy też imię noworodka.

Sułek-Schubert praktycznie przez cały okres ciąży nie przestawała trenować, choć oczywiście nie z wymiarze, do jakiego była przyzwyczajona. Nie chciała jednak, by organizm „zardzewiał”, zwłaszcza że znana z waleczności sportsmenka ma ambitny plan występu za pół roku na igrzyskach olimpijskich 2024. Regularnie dokumentowała odbywane w zaawansowanej ciąży zajęcia sportowe, biegała, podnosiła ciężary, gimnastykowała się.

Ćwiczyła w zaawansowanej ciąży, bo myśli o igrzyskach

Jeszcze w siódmym miesiącu stanu błogosławionego odbywała ćwiczenia na siłowni, brała hantle do ręki, zakładała na gryf stosowne ciężary – robiła między innymi przysiady ze sztangą ważącą 40 kg.

Sułek ćwiczy na siłowni w siódmym miesiącu ciąży!

Sułek o ciąży poinformowała krótko przed ubiegłorocznymi mistrzostwami świata w Budapeszcie. Niemożliwy był w związku z tym jej udział w imprezie, ale od razu zapowiedziała, że zamierza walczyć o udział w igrzyskach w Paryżu.

Wierzę, że macierzyństwo ułatwi mi przenoszenie gór i osiąganie tych lekkoatletycznych szczytów. Czekajcie na mnie, wrócę silniejsza niż kiedykolwiek” – pisała wtedy w mediach społecznościowych.

Piękna Maria Andrejczyk zrzuciła ubranie i wskoczyła do jeziora! Nie była sama! [ZDJĘCIA]

Termin porodu miała wyznaczony na koniec stycznia, ale synek nieco się spóźniał z przyjściem na świat. W tym tygodniu Ada trafiła już do szpitala, niecierpliwie czekając na wielką chwilę w życiu. W czwartek na profilu instagramowym lekkoatletki pojawiło się zdjęcie jej męża z synkiem na ręku. Wiemy też jak będzie miał na imię – Leon.

Adrianna Sułek smutna i rozgoryczona po wicemistrzostwie Europy: Pamięta się tylko zwycięzców
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze