Polska - Holandia KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w ME Polska - Holandia GODZINA meczu w siatkówkę O KTÓREJ grają siatkarze DZISIAJ

2019-09-15 9:22 CH, MŻ
Polska Francja STREAM ONLINE LIVE NA ŻYWO w INTERNECIE
Autor: Cyfra Sport Polska Francja STREAM ONLINE LIVE NA ŻYWO w INTERNECIE

Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w ME Polska - Holandia KIEDY mecz siatkarzy? GODZINA meczu Polska - Holandia w ME w siatkówkę O której grają siatkarze. To miał być spacerek, ale zwycięstwo Polaków nad Estończykami na otwarcie rywalizacji w mistrzostwach Europy przyszło z trudem i rodziło się w bólach. Na szczęście Biało-Czerwoni rozkręcili się i pokonali pierwszą przeszkodę w ME, wygrywając 3:1. Przed nimi teraz mecz z gospodarzami turnieju - Holandią. ME siatkarzy: Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY mecz Polska - Holandia w siatkówkę?

Polska - Holandia KIEDY mecz? O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze w ME?

- Wiecie, kto jest najlepiej przygotowany do tego turnieju? Estonia – zaskoczył nas trener Vital Heynen (50 l.), zauważając, że pierwsi rywale siatkarskiej reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy rozegrali przed imprezą osiem meczów kontrolnych, a my żadnego, bo czymś na kształt sparingów miały być nasze grupowe spotkania w Holandii. I faktycznie, trudno nam było płynnie wejść w turniej, trzeba się było trochę napocić, by wygrać 3:1 (25:22, 25:27, 25:22, 25:17) Wydawało się, że powinniśmy zwyciężyć 3;0, ale rywal, którego skład jest złożony w sporej części z solidnych graczy z znanych z polskiej ligi, nie zamierzał się tylko przyglądać. W gigantycznej hali Ahoy w Rotterdamie Estończycy, wspomagani przez półtora tysiąca kibiców (naszych było z grubsza tyle samo), grali ostro zagrywką, nie odstawiali ręki i ani na moment nie stracili wiary, że mogą skomplikować życie mistrzom świata. To dlatego zdołali wygrać drugiego seta. W innych partiach, a szczególnie w czwartej, miał o wiele mniej do powiedzenia. Na parkiet ani na moment nie wszedł Wilfredo Leon, a Michał Kubiak pojawił się dopiero wtedy, gdy trzeba było ustawić rywala do pionu. Nie było to wybitne widowisko z naszej strony, ale Heynen wciąż powtarza, że wchodzenie w turniej może być dla jego zawodników bolesne i że liczy się to jak będą grali na koniec. W piątek minęła dziesiąta rocznica zdobycia przez polskich siatkarzy jedynego w historii złota ME. Oby to był dobry znak na dalszą część mistrzostw.

Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w ME GODZINA meczu

To będzie jego drugi turniej o stawkę w reprezentacji Polski siatkarzy. Kubański gracz z polskim paszportem Wilfredo Leon ma szansę zostać gwiazdą numer jeden rozpoczynających się mistrzostw Europy. W Rotterdamie Polacy zaczęli walkę o złoto meczem grupowym z Estonią, ale w nim Wilfredo Leon w ogóle nie zagrał. Heynen oszczędzał go na kolejne spotkania Polaków. Po sierpniowym awansie do igrzysk teraz powinno grać im się lżej. - Kiedy osiągnęliśmy zakładany cel, to oczywiste, że poczuliśmy ulgę i odprężenie - mówi Wilfredo Leon. - Nie było powodu, by się czymkolwiek więcej stresować. Dzisiaj mamy przed sobą nowe zadanie. Nie powiedziałbym, że odczuwam w związku z nim jakąkolwiek presję. Także dlatego, ze mam za sobą pierwszy występ w polskich barwach w zawodach o dużą stawkę. W właściwie jedyne, co mogę powiedzieć o mistrzostwach Europy to, że będą trwały dużo dłużej niż kwalifikacje olimpijskie. To dla mnie podstawowa różnica - dodaje Wilfredo Leon, który marzy o pierwszym medalu wywalczonym w Biało-Czerwonych barwach.

Polska - Holandia KIEDY mecz siatkarzy w ME? GODZINA meczu Polska - Holandia

Mistrzostwa Europy siatkarzy (12–29.09.2019)

Każdy zespół rozegra między 12 a 19.09 pięć spotkań grupowych, po których czołowa czwórka grupy awansuje do 1/8 finału (21–22.09). Od tej rundy zacznie się faza pucharowa. W 1/8 finału zespoły grupy A wpadną na rywali z grupy C (A1–C4, A2–C3, A3–C2, A4–C1), a grupa B połączy się z „polską” grupą D (B1–D4, B2–D3, B3–D2, B4–D1). Mecze 1/8 i 1/4 finału (23–24.09) będą się odbywać we wszystkich czterech państwach-organizatorach ME. Jeden półfinał zostanie rozegrany w Lublanie (26.09), a drugi w Paryżu (27.09). Gospodarzem meczu o trzecie miejsce (28.09) i finału (29.09) będzie Paryż.

Grupa A (Montpellier)
Włochy
Francja
Bułgaria
Grecja
Portugalia
Rumunia

Grupa B (Bruksela, Antwerpia)
Serbia
Niemcy
Słowacja
Hiszpania
Belgia
Austria

Grupa C (Lublana)
Rosja
Turcja
Finlandia
Macedonia Płn.
Słowenia
Białoruś

Grupa D (Rotterdam, Amsterdam)
POLSKA
Holandia
Ukraina
Czarnogóra
Estonia
Czechy

Polska - Holandia KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w ME?

Mecz Polska - Holandia w mistrzostwach Europy siatkarzy zostanie rozegrany w niedzielę 15 września. Początek mecz Polska - Holandia w siatkówkę o godzinie 16.00. Transmisje na żywo z ME na antenach TVP 1, TVP Sport, Super Polsat, Polsat Sport. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Polska - Holandia.

Zobacz też:

Argentyna - Hiszpana STREAM ONLINE NA ŻYWO. MŚ w koszykówce finał Argentyna - Hiszpania TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz Argentyna - Hiszpania w INTERNECIE?

Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź STREAM ONLINE NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Pogoń - ŁKS TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź w INTERNECIE

THW Kiel - PGE Vive Kielce STREAM ONLINE NA ŻYWO, THW Kiel - PGE Vive Kielce TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać mecz THW Kiel - PGE Vive Kielce w INTERNECIE?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze