AFERA w Borussii Dortmund. Młodemu piłkarzowi kompletnie odbiło. Interweniowała policja

2021-04-12 12:05 Michał Skiba
Youssoufa Moukoko
Autor: AP Youssoufa Moukoko

Zaledwie 16-letni Youssoufa Moukoko zadziwił świat, gdy w imponujący sposób postawił pierwsze kroki w dorosłej Bundeslidze. W dorosłym życiu poszło mu ostatnio trochę gorzej. Piłkarz Borussii Dortmund zachował się w dość szalony sposób. Musiała interweniować policja. Funkcjonariuszy wezwała była dziewczyna zawodnika. Całą sprawę opisali dziennikarze "Bild dam Sonntag".

Do dziwnego zachowania Moukoko miało dojść w środę, bowiem wtedy na policję zadzwoniła kobieta, która wyznała, że… jest przetrzymywana w mieszkaniu. Oczywiście na miejscu zaraz pojawili się policjanci, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. W zamkniętym apartamencie znajdowała się właśnie ona - 23-letnia Amelie F., była partnerka młodego gracza BVB.

Erling Haaland to demon, w Borussii wszyscy byli w szoku. Niesamowite zdolności Norwega

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia

Niedawno doszło do burzliwego rozstania. Moukoko, jak to szesnastolatek, koniec związku przeżył bardzo mocno. Nie chcąc do niego doprowadzić, próbował namówić dziewczynę do dialogu ale… miał już wcześniej umówione spotkanie. Gdy (była już) dziewczyna chciała zabrać ostatnie rzeczy z mieszkania piłkarza – ten zamknął ją, prosząc, by zaczekała na niego aż wróci ze spotkania.

Amielie nie miała wyjścia, dosłownie i w przenośni. Musiała czekać. Nie czekała jednak na młodego gracza BVB, a na przybycie funkcjonariuszy, po których sama zadzwoniła. Piłkarz nie spodziewał się, że kobieta wykręci numer na policję. Prawdziwość zdarzeń potwierdził rzecznik policji w Dortmundzie Oliver Peiler. Dodał, że kobieta nie wniosła jednak żadnych oskarżeń. Śledztwo jednak może mieć miejsce, ta decyzja należy do prokuratury. Przedstawiciele Borussii Dortmund na razie nie odnieśli się do sprawy.

W Bayernie poupadali na głowy?! HANIEBNE potraktowanie legendy. Ciężko w to wszystko uwierzyć

Tak mieszka Robert Lewandowski [GALERIA]

Wielu powie, że Youssoufa Moukoko to jeszcze dzieciak i będzie mieć rację. W Bundeslidze zadebiutował w grudniu zeszłego roku – dzień po szesnastych urodzinach. Pierwszy raz do siatki trafił mając dokładnie 16 lat i 28 dni. Nikt w historii niemieckiej ekstraklasy nie zdobył bramki szybciej. Obecnie nastoletni zawodnik BVB leczy kontuzje.  

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze