Anna Lewandowska W DRUGIEJ CIĄŻY! Jest oficjalne potwierdzenie [WIDEO]

2019-11-06 20:36 MSo
Robert Lewandowski będzie miał drugie dziecko?
Autor: EastNews Robert Lewandowski będzie miał drugie dziecko?

Czy Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo? Robert Lewandowski strzelił bramkę przeciwko Olympiakosowi Pireusowi i pokazał charakterystyczną cieszynkę. Fani nie mają wątpliwości, ale na oficjalne potwierdzenie będzie trzeba zapewne poczekać do zakończenia spotkania. Dziennikarze z Niemiec i Polski niewątpliwie będą o to pytać w pomeczowych wywiadach!

Męczarnie Bayernu Monachium w meczu z Olympiakosem Pireus trwały blisko 70 minut! Wówczas dość szczęśliwie piłkę do bramki skierował Robert Lewandowski, dla którego było to 21. trafienie w tym sezonie. Po chwili stało się jednak coś, czego dosłownie nikt się nie spodziewał. Polak pobiegł po piłkę - nie po to, by szybko wznowić grę.

Kibice nie zobaczyli typowej cieszynki. Futbolówka została... wsadzona pod koszulkę, a Polak skierował palec do buzi. Fani doskonale wiedzą, co to oznacza. Najczęściej w ten sposób informuje się o tym, że ukochana zawodnika jest w ciąży! Oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma!

To zapewne pojawi się tuż po zakończeniu spotkania. Nie ma wątpliwości, że właśnie ta kwestia będzie najczęściej poruszaną po zakończonym spotkaniu. W ten sam sposób, Lewandowski trzy lata temu poinformował o tym, że jego żona jest w ciąży. Dziewięć miesięcy później na świecie pojawiła się mała Klarcia.

Po chwili na Twitterze Moniki Pyrek pojawił się wpis ze wspólnym zdjęciem z Anną Lewandowską. - Tata już ogłosił światu super nowinę! Gratulacje kochani! Z dwójką raźniej - napisała, publikując fotografię z uśmiechniętą przyszłą mamą dwójki dzieci!

ZOBACZ TEŻ: Płeć drugiego dziecka Lewandowskich: Robert już wcześniej DAWAŁ WSKAZÓWKI

Anna Lewandowska odnosi się do swojej drugiej ciąży. WYMOWNY komentarz!

Najnowsze