Robert Lewandowski będzie miał syna? Fala spekulacji

2019-11-06 20:53 doll
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: East News Robert i Anna Lewandowscy

W środę wieczorem sportowy świat oszalał: Robert Lewandowski (31 l.) po strzeleniu 21. gola w tym sezonie Ligi Mistrzów wykonał charakterystyczną cieszynkę. Na boisku to może oznaczać tylko jedno: razem z żoną Anną (31 l.) spodziewają się drugiego dziecka! Bedzie chłopiec czy dziewczynka? Uważni obserwatorzy mogli zauważyć pewne sygnały już wcześniej...

Mecz Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus okazał się wyjątkowy! Co prawda na początku było dość nudno, ale wszystko zmieniło się po golu Roberta Lewandowskiego. I nie chodzi bynajmniej o czysto sportowe emocje. Robert wykonał na boisku charakterystyczną cieszynkę - znak, że wkrótce zostanie tatą!

Anna Lewandowska W CIĄŻY? Ten gest Roberta Lewandowskiego mówi wszystko!

Lewandowscy mają już jedno dziecko, córeczkę Klarę. Każdy, kto uważnie śledził wywiady Roberta i Ani, domyślał się, że wkrótce podejmą decyzję o drugim dziecku. Czy będzie to chłopiec czy dziewczynka? Piłkarz krygował się i mówił, że nie chce określać swoich marzeń, ale...

- Nie wiem, kiedy będzie drugie dziecko, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże - mówił rok temu w wywiadzie opublikowanym na blogu swojej żony. - Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie.

Póki co ani Ania ani Robert nie zdradzili płci dziecka. Szczęśliwą wiadomość potwierdziła zaś na Twitterze Monika Pyrek, która oglądała mecz Bayernu razem z Anią.

Najnowsze