Anna Lewandowska odnosi się do swojej drugiej ciąży. WYMOWNY komentarz!

2019-11-06 21:16 MD
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Robert Lewandowski na boisku błyszczy formą i w starciu z Olympiakosem Pireus zdobył swoje kolejne trafienie w Lidze Mistrzów. Było ono wyjątkowe, gdyż Polak w geście radości włożył piłkę pod koszulkę i ssał kciuka, co mogło zwiastować jedno - jego córka Klara wkrótce będzie miała rodzeństwo! Wymowny wpis dodała również Anna Lewandowska.

Robert Lewandowski uwielbia europejskie wieczory - zdobywając kolejne bramki w Lidze Mistrzów zapisuje się w historii tych elitarnych rozgrywek. Jesienią 2016 roku strzelając gola Atletico Madryt właśnie w Champions League zakomunikował światu, że na świat przyjdzie Klara. Córka kapitana kadry urodziła się w maju 2017 roku, a teraz ponownie za pomocą trafienia w Lidze Mistrzów piłkarz poinformował, że dziewczynka będzie miała rodzeństwo.

Gest, jaki wykonał Robert, potwierdziła również jego małżonka Anna. Znana trenerka fitness opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie męża celebrującego gola w wymownej pozie i dodała znaczący hashtag #baby.

To bez wątpienia ogromna radość w domu Lewandowskich. Sam Robert może świętować nie tylko fantastyczną dyspozycję na boisku, ale także wielki sukces w życiu prywatnym.

Najnowsze