Sylwia Dekiert

i

Autor: instagram.com/sylwiadekiert

Sylwia Dekiert odpaliła prawdziwą petardę! Głęboki dekolt podkreślił jej kształty, gorące ZDJĘCIE

2021-06-16 18:33

Sylwia Dekiert nie przestaje czarować widzów TVP. Piękna prowadząca studia na Euro po raz kolejny pokazała swój dekolt. Tym razem, miało to miejsce w trakcie spotkania z ekspertami przed meczem Turków z Walijczykami. Nie da się ukryć, że dziennikarka stała się prawdziwą ulubienicą fanów i ozdobą tegorocznych mistrzostw Europy. Sama gwiazda telewizji zdaje się uwielbiać modę i podkreślać swoją figurę, co udowodniła po raz kolejny. Nie możemy się napatrzeć na jej różowy strój.

Sylwia Dekiert od samego początku mistrzostw Euro 2020 prowadzi studia przedmeczowe w TVP. W trakcie spotkań z piłkarzami i dziennikarzami gwiazda telewizji publicznej pokazuje swoje piękne stroje, które przyciągają uwagę męskiej części publiczności. Tym razem, Dekiert pokazała bardzo dużo tuż przed meczem Turcji z Walią. Nie da się ukryć, że nie możemy napatrzeć się na odważne kreacje popularnej dziennikarki sportowej, która zyska po mistrzostwach wielkie grono miłośników, rozkochanych w jej powabnych kształtach.

Zobacz także: Narzeczona Jana Bednarka odsłoniła ciało w ciąży. INTYMNE zdjęcie trafiło do sieci, zrobi się wam GORĄCO!

Sylwia Dekiert pokazała piękny strój przed meczem Turcji z Walią. Głęboki dekolt gwiazdy TVP

Prowadząca studia przedmeczowego uchodzi za największą piękność pracującą w redakcji sportowej TVP i nie wstydzi się pokazywać swojej urody. Tuż przed meczem Turków z Walijczykami w grupie A mistrzostw Europy, gwiazda stacji pokazała się w różowej stylizacji, charakteryzującej się głębokim dekoltem. Strój bardzo podkreślił też jej szyję, a fani rozpłynęli się nad urodą dziennikarki. Trzeba przyznać, że wszyscy goście przedmeczowych studiów telewizji publicznej mają na co patrzeć i czym się zachwycać.

Sprawdź: Sylwia Dekiert przeżyła prywatny koszmar. Rozwód był koniecznością, została sama z dziećmi

Tak powstaje strefa kibica na Stadionie Narodowym

Sylwia Dekiert słynie z niesamowitej urody. Z widzami TVP jest od lat

Gwiazda TVP, która prowadzi obecnie studia przedmeczowe przed spotkaniami mistrzostw Europy, jest z widzami telewizji publicznej od lat. Swój staż w mediach zaczęła w 2002 roku i ma za sobą prowadzenie wielu kultowych programów, serwisów z informacjami sportowymi, a także studiów z ekspertami. Przez lata swojej pracy dla stacji, dziennikarka stała się prawdziwą ikoną redakcji sportowej, a jej uroda jest komentowana przez kibiców z calej Polski.

Sylwia Dekiert

i

Autor: screen/TVPSport Sylwia Dekiert
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze