Sylwia Dekiert przeżyła prywatny koszmar. Rozwód był koniecznością, została sama z dziećmi

2021-06-16 16:59
Sylwia Dekiert
Autor: Instagram/sylwiadekiert Sylwia Dekiert

Dziennikarka TVP szybko została "gwiazdą" Euro. Sylwia Dekiert znalazła się w bardzo trudnej roli po tym, jak w meczu Finlandia - Dania zawału serca doznał Christian Eriksen. W internecie wylała się na nią fala hejtu. Mnóstwo nienawiści i krytyki, które się pojawiło musiało być istnym koszmarem. Niestety, nie pierwszym w jej życiu. Niestety, Sylwia Dekiert musiała się rozwieść. Teraz stara się układać życie na nowo!

Euro 2020 ruszyło pełną parą. Za nami kolejne mecze mistrzostw Starego Kontynentu. Już w jednym z pierwszych spotkań doszło do potwornych scen. Christian Eriksen padł na murawę po tym, jak... doznał ataku serca. Takich obrazków nikt nie mógł się spodziewać. Trudno dziwić się temu, w jakim szoku byli prowadzący studio. Sylwia Dekiert była mocno krytykowana za swoją postawę. Wylała się na nią fala krytyki. To musiał być dla niej zawodowy koszmar! Kiedyś przeżyła jeszcze większy koszmar - tym razem prywatny.

Euro 2020: Sylwia Dekiert jest po rozwodzie

Sylwia Dekiert jest w drugim związku. Jej pierwszym mężem był Rafał Darżynkiewicz, z którym miała dwójkę synów. Oficjalnych informacji o rozstaniu nie było, ale w lipcu 2019 roku dziennikarka TVP przyjęła oświadczyny od Sławomira Nelupa. Po przykrych doświadczeniach, znów spotkały ją miłe chwile. Dekiert powiedziała "tak" na greckiej wyspie Kos.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE