Antonela Roccuzzo

i

Autor: Instagram/antonelaroccuzzo Antonela Roccuzzo

Wakacyjna fotografia

Żona Messiego poszła na całość. Musieliśmy wziąć głęboki oddech po zobaczeniu jej ciała. Nawet Lewandowska nie mogła oderwać wzroku

2023-07-07 9:26

Przed Leo Messim kolejna wielka piłkarska przygoda. Argentyńczyk w ostatnich tygodniach zdecydował, że karierę będzie kontynuował w Interze Miami i przeniesie się do Stanów Zjednoczonych. Nim jednak zadebiutuje w barwach nowego klubu, udał się na odpoczynek wraz z rodziną. Niebywale ponętne zdjęcie z wakacji opublikowała jego żona, Antonela Roccuzzo. Nawet Anna Lewandowska nie powstrzymała się przed skomplementowaniem ukochanej Messiego.

Leo Messi już niebawem rozpocznie nowy etap w życiu. Długo mówiło się o tym, że po dwóch latach przerwy może wrócić do FC Barcelona, jednak do wielkiego "come backu" nie doszło. Mistrz świata z reprezentacją Argentyny podjął decyzję, że karierę będzie kontynuował w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Interze Miami. Zespół z Florydy ma wielkie plany i ściągnięcie Messiego ma pomóc w rozwoju klubu.

Żona Messiego zachwyca figurą. Pochwaliła się gorącym ciałem

Wiele wskazuje na to, że Leo Messi swój pierwszy mecz w nowych barwach rozegra 21 lipca. Na razie jednak piłkarz odpoczywa jeszcze po poprzednim sezonie i wypoczywa wraz z rodziną, co widać na profilach w mediach społecznościowych zarówno zawodnika, jak i jego żony Antoneli Roccuzzo. Ukochana Messiego opublikowała zdjęcie, które w mig zdobyło ponad półtora miliona polubień. Roccuzzo zaprezentowała na fotografii ciało w bikini, które można uznać za idealne. Na komentarz zdecydowała się również Anna Lewandowska, która napisała "Guapaaaaa", co w języku hiszpańskim oznacza "śliczna".

Najnowsze