Antonela Roccuzzo

i

Autor: Instagram/antonelaroccuzzo Antonela Roccuzzo

Antonela Roccuzzo

Żona Leo Messiego tymi zdjęciami rozpala do czerwoności. Antonela Roccuzzo w skąpym bikini wygląda jak milion dolarów

2022-11-12 18:54

Leo Messi na pewno nie należy do grona gwiazd futbolu, które lubią wikłać się w afery i romanse. Kapitan reprezentacji Argentyny w życiu prywatnym ma wszystko poukładane i od wielu lat związany jest z jedną kobietą. Antonela Roccuzzo to "szkolna miłość" Argentyńczyka. Para mimo swojej popularności raczej nie chwali się życiem prywatnym, choć Roccuzzo od czasu do czasu potrafi rozpalić zmysły swoimi zdjęciami.

Jeśli któregoś ze współczesnych piłkarzy można stawiać za wzór życia rodzinnego, to w tym gronie na pewno znalazłby się Leo Messi. Legenda FC Barcelona, a obecnie piłkarz Paris Saint-Germain rzadko trafia na pierwsze strony gazet z innych względów niż czysto sportowe. Messi ma poukładane życie osobiste, a zapewne zawdzięcza to w dużej mierze swojej ukochanej. Antonela Roccuzzo i gwiazdor futbolu związani są od wielu lat.

Antonela Roccuzzo - kim jest żona Leo Messiego?

A mianowicie od 2008 roku. Co ciekawe, Roccuzzo i Messi poznali się dużo wcześniej. Bo gdy byli jeszcze dziećmi. Ale w pewnym momencie ich drogi się rozeszły, jednak los ponownie postawił ich na swojej drodze. Po dziewięciu latach nieformalnego związku para postanowiła wziąć ślub. Przysięgę małżeńską złożyli sobie w 2017 roku. Małżeństwo doczekało się już trójki synów: Mateo, Thiago oraz Ciro. Antonela Roccuzzo raczej nie należy do osób, które lubią chwalić się swoim życiem prywatnym. Choć na Instagramie obserwuje ją ponad 20 milionów użytkowników, ogranicza swoją aktywność w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że nie publikuje ich wcale. Niekiedy fotografiami potrafi rozpalić do czerwoności.

Antonela Roccuzzo - ZDJĘCIA

PKO Ekstraklasa Raport odc. 12
Najnowsze