Argentyna wygrała z Wenezuelą w Copa America. Wielki hit w półfinale turnieju! [WIDEO]

2019-06-29 7:58 PO
Lionel Messi
Autor: AP Lionel Messi

Turniej zaczęli przeciętnie, ale potem rozkręcali się z meczu na mecz. Reprezentacja Argentyny pokonała w ćwierćfinale Copa America Wenezuelę 2:0. W półfinale czeka już na nią odwieczny rywal. Zapowiadają się ogromne emocje!

Gole dla Argentyny strzelali Martinez i Lo Celso. W pierwszej połowie Argentyńczycy mieli miażdżącą przewagę, a Wenezuelczycy wyglądali na onieśmielonych rywalizacją z tak utytułowanym rywalem. W drugiej części gry gracze z Wenezueli poczynali sobie nieco odważniej i mieli nawet sytuacje bramkowe, ale nic im to nie dało. Argentyńczycy dołożyli drugiego gola i było po meczu. Kapitan zespołu, Leo Messi, wreszcie może czuć satysfakcję.

W półfinale Messi i spółka spotkają się z odwiecznym rywalem, Brazylią. Canarinhos w ćwierćfinale pokonali Paragwaj, ale strasznie się męczyli. Przełamali rywala dopiero w konkursie jedenastek.

W kolejnym ćwierćfinale Chile pokonało po rzutach karnych Kolumbię. Do rozegrania pozostał już tylko jeden ćwierćfinał: Urugwaj – Peru (dziś o 21:00).

Najnowsze