Losowanie IV rundy Ligi Europy TV NA ŻYWO. Liga Europy LOSOWANIE 4. rundy TRANSMISJA STREAM ONLINE LIVE. Losowanie LE IV runda STREAM w INTERNECIE

2020-09-18 12:29 DaO
Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

LOSOWANIE Ligi Europy TV NA ŻYWO TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Losowanie 4. rundy Ligi Europy STREAM ONLINE LIVE. O KTÓREJ GODZINIE Losowanie Ligi Europy. TRANSMISJA z losowania IV rundy Ligi Europy w INTERNECIE. Do ostatecznych rozstrzygnięć w eliminacjach Ligi Europy coraz bliżej. Zespoły, które przebrnęły II rundę muszą pokonać dwóch rywali, aby awansować do fazy grupowej. W tym gronie są aż trzy zespoły z PKO Ekstraklasy, co jest miłym zaskoczeniem. Losowanie Ligi Europy TV NA ŻYWO STREAM ONLINE. Losowanie 4. rundy Ligi Europy w INTERNECIE.

Losowanie Ligi Europy TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Na jakim kanale?

Ostatnie sezony w europejskich pucharach w wykonaniu polskich drużyn były wręcz katastrofalne. Już w pierwszych rundach musieliśmy pożegnać się z marzeniami o awansie do fazy grupowej czy to Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy. Obecnie nadal jest do tego bardzo daleko, ale spotkania Lecha Poznań i Piasta Gliwice w II rundzie eliminacji dają promyk nadziei na to, że coś może się zmienić. Kolejorz bez większych problemów poradził sobie z Hammarby na wyjeździe i przełamał fatalną passę polsko-szwedzkich pojedynków w europejskich pucharach. Piast natomiast po zaciętym boju wyeliminował austriacki Hartberg. Tym samym w III rundzie eliminacji zobaczymy aż trzy polskie kluby, bo do Lecha i Piasta dołączy Legia Warszawa. Zespoły z PKO Ekstraklasy we wspomnianej rundzie zmierzą się odpowiednio z: Apollonem Limassol, FC Kopenhaga i Drita Gnjilane.

Losowanie 4. rundy Ligi Europy STREAM ONLINE. TRANSMISJA w INTERNECIE

Bezsprzecznie największe szanse na awans ma mistrz Polski. Legia z kosowskim zespołem zagra na własnym terenie, ale nawet na wyjeździe nie powinno być większych problemów z wygraniem. Najtrudniejsze zadanie czeka natomiast podopiecznych Waldemara Fornalika. Piast uda się do Danii, gdzie zmierzy się z FC Kopenhagą, a więc zespołem, który regularnie występuje w europejskich pucharach. Ale niespodzianka zawsze może się zdarzyć.

Losowanie IV rundy Ligi Europy odbędzie się w piątek 18 września. TRANSMISJA z losowania Ligi Europy w TV nie będzie dostępna na żadnym kanale. STREAM ONLINE dostępny będzie natomiast na oficjalnej stronie UEFA: uefa.com. Początek ceremonii losowania zaplanowano na godzinę 14:00.

Najnowsze