Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowska Anna Lewandowska

Kusząca fotografia

Anna Lewandowska jak wodna nimfa. Odsłoniła gorące ciało na rajskiej plaży, skąpe bikini nie zasłania wiele

2022-12-10 16:55

Ostatnie tygodnie były niebywale wyczerpujące dla Roberta Lewandowskiego, który wraz z reprezentacją Polski występował na mistrzostwach świata w Katarze. Kapitan biało-czerwonych tuż po porażce z Francją w 1/8 finału mundialu wybrał się wraz z rodziną na wakacje. Lewandowscy udali się na Malediwy, a Anna Lewandowska zachwyca kolejnymi fotografiami z tego rajskiego zakątka ziemi. Ostatnie zdjęcie mogło zrobić duże wrażenie.

Ocena Roberta Lewandowskiego i jego występu na mistrzostwach świata była raczej jednoznaczna i niekoniecznie korzystna dla napastnika FC Barcelona. Choć udało mu się zdobyć dwie pierwsze bramki na mistrzostwach świata, kibice spodziewali się po Lewandowskim zdecydowanie więcej. Eksperci nie szczędzili gorzkich słów pod adresem kapitana reprezentacji Polski i spadło na niego sporo krytyki. A zamieszanie z premiami jeszcze mocniej wpłynęło na niekorzystną atmosferę wokół piłkarza.

Anna Lewandowska odsłoniła ciało. Wyjątkowe ujęcie

Czasu na odpoczynek i oderwanie myśli od piłki nie ma zbyt wiele. Już za kilka dni Lewandowski wróci do treningów w Barcelonie i będzie walczył z klubem o kolejne punkty w lidze hiszpańskiej. Na razie jednak postanowił naładować baterie w rajskim zakątku ziemi. Wraz z rodziną wybrał się na Malediwy do luksusowego kurortu, gdzie może korzystać z rewelacyjnych warunków. Anna Lewandowska nie zapomina się chwalić fotografiami z wakacji i zachwyca swoich fanów na Instagramie. Zwłaszcza ostatnim zdjęciem, które opublikowała niedawno. Lewandowska w skąpym bikini eksponuje swoje wysportowane ciało, a jej poza może przypominać wodne nimfy. W komentarzach nie zabrakło komplementów pod adresem trenerki fitness. - Kobieta, którą warto się inspirować - napisała jedna z fanek. - Aniu, jaką ty masz figurę! - czytamy w innym komentarzu.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze