Lewandowscy po mundialu wypoczywają na prywatnej wyspie! Ceny zawrotne, ale luksus!

i

Autor: Instagram Lewandowscy po mundialu wypoczywają na prywatnej wyspie! Ceny zawrotne, ale luksus!

Lewy w luksusach

Lewandowscy po mundialu wypoczywają na prywatnej wyspie! Ceny zawrotne, ale luksus! ZDJĘCIA

2022-12-07 11:48

Robert Lewandowski po porażce 1:3 z Francją na mundialu nie wrócił do Polski. Kapitan naszej reprezentacji prostu z Kataru wyskoczył z żoną i córkami na wakacje. Wiemy, gdzie wypoczywają Lewandowscy. Wybrali Malediwy, a konkretnie luksusowy pięciogwiazdkowy kurort Vella Private Island. Jak sama nazwa wskazuje, położony jest na małej prywatnej wysepce, a ceny robią wrażenie. Zobaczcie zdjęcia, tak wypoczywają Robert i Anna Lewandowscy!

Robert Lewandowski na mundialu furory nie zrobił. Kapitan reprezentacji Polski strzelił co prawda dwa gole, ale był też zmarnowany karny, a po występie Biało-Czerwonych w Katarze przeważają opinie, że można było oczekiwać od niego znacznie więcej. Do tego uczucia niedosytu doszedł niesmak po kolejnych brudach wyciąganych przez media, które donoszą o rzekomych kłótniach o premie za wyjście z grupy i innych dziwnych sytuacjach. Po porażce 1:3 z Francją Lewandowski - tak jak inne gwiazdy naszej reprezentacji - nie wrócił do kraju. "Lewy" od razu zabrał żonę Annę i córki Klarę oraz Laurę na luksusowe wakacje. Lewandowscy ponownie wyskoczyli na Malediwy, na które łatwo i szybko dolecieć z Kataru.

Robert i Anna Lewandowscy wypoczywają na prywatnej wyspie Velaa. Luksusowy pięciogwiazdkowy resort oferuje różnorodne wille i apartamenty, w tym domki z basenem nad samym oceanem. Goście mogą również zamieszkać w romantycznej rezydencji, do której można dotrzeć tylko łodzią. Prywatna willa z jedną sypialnią wznosi się nad laguną, dzięki czemu - jak zachęca hotel - jest idealnym miejscem na miesiąc miodowy lub romantyczny wypad. Goście mogą oczywiście korzystać ze SPA, siłowni i innych luksusów. Jest też pole golfowe, a oferowane atrakcje to m.in. rejs jachtem rejs czy wieczorne nurkowanie. Można też oczywiście uprawiać różne sporty wodne, których Robert Lewandowski jest miłośnikiem. "Tutaj esencja malediwskiej kultury, stylu życia i krajobrazu spotyka się z nieograniczonymi możliwościami, gdzie żadna prośba nie jest zbyt duża, a każdy gość ostatecznie poczuje, że jest to jego prywatna wyspa" - reklamuje się resort. Ceny w tym okresie zaczynają się od 13 tys. złotych za nocleg do nawet 30-40 tys. zł! Poniżej zdjęcia z tego luksusowego kurortu na prywatnej wyspie Vella na Malediwach. Tak wypoczywają Lewandowscy.

Majątek Lewandowskich wyszedł na jaw! Aż musieliśmy usiąść z wrażenia, te kwoty powalają

Sonda
Jak oceniasz grę Polaków w meczu z Francją?
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją

Polska kadra potrzebuje PILNYCH ZMIAN?

Posłuchaj oceny piłkarzy i trenera po mundialu w Katarze!

Listen to "KTO ZROBI PORZĄDEK W KADRZE? Oceniamy Polaków na Mistrzostwach Świata." on Spreaker.
Najnowsze