Lewandowscy witali Nowy Rok

i

Autor: Instagram Lewandowscy witali Nowy Rok

Lewandowscy przywitali Nowy Rok w tropikach. Ależ sześciopak Roberta!

2020-01-01 10:50

Przez ostatnie lata przyzwyczaili, że Sylwestra i Nowy Rok spędzają w Dubaju. W tym roku jednak zmienili destynację. Wybrali się również w ciepłe kraje, ale tym razem szampana kosztowali na Malediwach.

Na takie chwile czekają przez cały rok. Ona zapracowana, pochłonięta swoimi projektami. On grający meczem co trzy dni, mierzący się z coraz to większymi zawodowymi wyzwaniami. Ale czas świąteczno-noworoczny jest tylko dla rodziny. Święta Bożego Narodzenia spędzili w Polsce, a na Nowy Rok ruszyli na Malediwy. Ze względu na różnicę czasu, Lewandowscy przywitali Nowy Rok o cztery godziny wcześniej od rodaków w kraju.

Świętowanie było jak z bajki. Ona w długiej czarnej sukni, on w białej koszuli i gustownych, różowych krótkich spodenkach. Raczyli się szampanem i cieszyli Nowym Rokiem na urokliwej plaży, przy zachodzie słońca.

Lewandowscy na Malediwach przede wszystkim odpoczywają. Robert pochwalił się zdjęciem, na którym jest bez koszulki. Trzeba przyznać, że po świętach i niedawnej operacji może pochwalić się nienaganną sylwetką i sześciopakiem na brzuchu. Co ciekawe, fotografię robiła córeczka Lewandowskich – Klara (2,5 r.).

„Krótkie wakacje. Chwila na wyłączenie się (zaglądam tu teraz nieco rzadziej, wybaczcie), ale jak zawsze, będę się starała wspierać Was z początkiem Nowego Roku. Wiem, że to czas, kiedy motywacja jest najbardziej potrzebna. Zasłużony urlop (piszę to z czystym sumieniem, bo ten rok był dla nas WYJĄTKOWO pracowity, krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to ODPOCZYNEK” - napisała na Instagramie Lewandowska.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze