Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Bajońskie sumy

Majątek Lewandowskich wyszedł na jaw! Aż musieliśmy usiąść z wrażenia, te kwoty powalają

2022-12-05 12:15

Robert i Anna Lewandowscy od lat należą do grona najbardziej wpływowych Polaków. On stał się jednym z najlepszych piłkarzy świata, ona zbudowała wielką markę. Losy Lewandowskich interesują miliony kibiców, a za popularnością idą też olbrzymie pieniądze. Aż musieliśmy usiąść z wrażenia, gdy majątek "Lewych" wyszedł na jaw. Te kwoty po prostu powalają!

Piłka nożna to nie tylko wielkie sportowe emocje i sukcesy, lecz także gigantyczne pieniądze. Nikogo nie dziwi już, że najlepsi piłkarze zarabiają bajońskie sumy, a ich majątek można liczyć w setkach milionów. Od wielu lat jednym z czołowych zawodników świata jest Robert Lewandowski, który nie zapomina przy tym o najważniejszych wartościach. Wielokrotnie przyznawał, że kluczowa jest rodzina i jej szczęście. W czerwcu 2013 r. "Lewy" wziął ślub z wieloletnią partnerką, Anną. Małżeństwo sukcesywnie buduje swój majątek, na który składa się działalność w wielu gałęziach. Kobieta również zbudowała silną markę i działa w dużej mierze na własną rękę. To sprawia, że wspólny majątek Lewandowskich przechodzi ludzkie pojęcie!

Majątek Lewandowskich wyszedł na jaw! Prawdziwa fortuna

"Wprost" opublikował zestawienie najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia. W rankingu dominują dzieci bogatych rodziców, które przejęły rodzinny biznes, ale nie zabrakło też sportowców. Najwyżej sklasyfikowano oczywiście Lewandowskich, którzy zajęli 6. miejsce! Ich majątek oszacowano na 625 milionów złotych. "Trzymają udziały w kilkunastu różnych spółkach. Produkują własną żywność, catering dietetyczny, kosmetyki, panele fotowoltaiczne, ekologiczne preparaty dla rolnictwa" - wyliczył tygodnik. W podobnym tonie oszacowano bogactwo 34-latków w "Newsweeku".

Drugi z polskich tygodników oszacował, że wartość biznesowa samej Anny sięga już co najmniej 150 mln zł. Wspólny majątek z mężem "może przekraczać 700 mln"! Niedaleko Lewandowskich w zestawieniu "Wprost" sklasyfikowano Marcina Gortata, który zajął 8. miejsce (490 mln). Wyróżniono też Wojciecha Szczęsnego (19. miejsce, 130 mln), Agnieszkę Radwańską (24. miejsce, 103 mln), Grzegorza Krychowiaka (25. miejsce, 92 mln złotych) oraz Igę Świątek (40. miejsce, 45 mln). W ostatnich dniach Ania wspierała Roberta w Katarze i nie była jedyną polską WAGs na trybunach:

Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze