Leo Messi,  Jorge Sampaoli

i

Autor: Forum

obrzydliwe

Cała Argentyna huczała o skandalu z selekcjonerem! Miał dopuścić się molestowania kucharki! Obrzydliwe

2022-11-30 12:51

Reprezentacja Argentyny, podobnie jak wiele innych reprezentacji przed wielkimi turniejami, również nie ustrzegła się wielkiego skandalu, o którym mówił nie tylko cały kraj, ale również media na świecie. W kadrze "Albicelestes" zawrzało, kiedy przed mistrzostwami świata w Rosji przed czterema laty gruchnęła wieść, że ówczesny selekcjoner kadry Jorge Sampaoli miał molestować kucharkę.

Największe imprezy piłkarskie rządzą się swoimi prawami i często tuż przed nimi, na jaw wychodzą często niewygodne fakty, które poruszają opinię publiczną i media na całym świecie. Doskonale przekonał się o tym chociażby Javier Hernandez, znany jako "Chicharito", który nie pojechał na mistrzostwa świata w Katarze. Wszystko przez seksaferę z jego udziałem, która rozgrzała media. W 2018 roku roku z kolei, na czołówkach gazet w Argentynie znalazł się ówczesny selekcjoner "Albicelestes", Jorge Sampaoli. 

Poważne zarzuty pod adresem byłego selekcjonera reprezentacji Argentyny! Jorge Sampaoli miał molestować kucharkę przed mundialem w Rosji

W mediach gruchnęła bowiem wieść, że tuż przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji przed czterema laty, były już trener Argentyńczyków miał dopuścić się molestowania kucharki. Jorge Sampaoli znalazł się wtedy na celowniku, ale mimo poważnych zarzutów, nie został zwolniony ze swojej posady. - Codziennie znajdą się osoby, które chcą zaszkodzić naszej drużynie narodowej. Zdecydowanie wierzę w uczciwość selekcjonera i jestem przekonany, że te oskarżenia to zwyczajne kłamstwa. Nie chcemy się na nich skupiać, naszym celem jest gra w Pucharze Świata - bronił wtedy selekcjonera Claudio Tapia, prezydent argentyńskiej federacji piłkarskiej. 

Cała Argentyna huczała o skandalu z selekcjonerem. Miał dopuścić się molestowania kucharki! Obrzydliwe

Pomimo mocnych oskarżeń pod adresem ówczesnego selekcjonera reprezentacji Argentyny, Jorge Sampaoli pojechał z kadrą "Albicelestes" na mistrzostwa świata w Rosji w 2018 roku. Jego podopieczni wyszli z grupy z 2. miejsca, mając jedną wygraną, remis i porażkę. W 1/8 finału przegrali oni jednak z Francją, późniejszym triumfatorem rozgrywek 3:4 i odpadli z mundialu. Zaraz po mistrzostwach, Jorge Sampaoli został zwolniony ze stanowiska.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Argentyna
Plaża w Katarze. Skąpo ubrane Argentynki typują wynik meczu z Polską
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze