Neymar zdradzał partnerkę i się doigrał! Seksowna Bruna zdradza kulisy rozstania!

i

Autor: Instagram/AP Neymar zdradzał partnerkę i się doigrał! Seksowna Bruna zdradza kulisy rozstania!

Miała już dość

Neymar zdradzał partnerkę i się doigrał! Seksowna Bruna zdradza kulisy rozstania!

2023-11-29 17:13

Neymar i Bruna Biancardi nie są już razem! Brazylijska celebrytka zaledwie kilka tygodniu po urodzeniu dziecka potwierdziła doniesienia, że rozstała się ze słynnym piłkarzem. Neymar i Biancardi tworzyli burzliwy związek, a brazylijskie media opisywały kolejne zdrady niesfornego gwiazdora. Ukochana cierpliwie znosiła jego skoki w bok, ale w końcu miarka się przebrała. Zobaczcie zdjęcia pięknej Bianki Biancardi.

Bruna Biancardi potwierdziła informacje, że rozstała się z Neymarem. W październiku urodziła mu córkę i wydawało się, że po kolejnych zdradach piłkarz wreszcie się ustatkuje. Nic z tego. "To sprawa prywatna, ale ponieważ często kojarzona jestem z różnego rodzaju sensacjami, podejrzeniami i żartami, pragnę poinformować, że nie jestem w związku. Jesteśmy rodzicami Mavie i to jest jedyny powód naszych bliskich relacji. Mam nadzieję, że nie będziecie mnie już tak często kojarzyć z wiadomościami na jego temat. Dziękuję" - napisała na Instagramie Bruna Biancardi.

Piekielnie seksowna modelka ujawnia: Neymar chciał seksu grupowego. Gorsząca propozycja gwiazdora

Neymar lubi się mocno zabawić i od początku związku z Bruną Biancardi podobno stawiał sprawę jasno. Pół roku temu media nawet donosiły, że piłkarz podpisał z nową partnerką specjalną umowę, która określała granice jego szaleństw. Spodziewająca się narodzin dziecka celebrytka pozwoliła mu utrzymywać relacje z kobietami, ale pod trzema warunkami: musiał być dyskretny, zawsze używać prezerwatywy i nie mógł całować się w usta. Wygląda jednak na to, że nawet tych liberalnych zasad nie był w stanie przestrzegać. Media donosiły o kolejnych zdradach Brazylijczyka, opisując pikantne szczegóły. W końcu piękna Bruna powiedziała "dość!".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze