Ivana Knoll

i

Autor: instagram.com/knolldoll

Ależ ona wygląda!

Tę seksowną piękność oglądali wszyscy kibice na świecie. Tak wygląda teraz Ivana Knoll, miss mundialu rozpala nas do czerwoności

2024-02-12 11:57

Ivana Knoll była postacią, którą żyli wszyscy kibice na świecie w końcówce 2022 roku. Wtedy to, chorwacka modelka skupiła na siebie uwagę mediów i kibiców całego świata przez swój udział na mistrzostwach świata w Katarze. Mimo, że o gwieździe turnieju o czempionat świata nie jest już tak głośno, to wciąż wzbudza wielkie emocje. Wiemy, jak zmieniła się modelka, trzeba przyznać, że wciąż robi olbrzymie wrażenie!

Ivana Knoll czaruje urodą! Rok temu jej postacią żył cały świat!

O Ivanie Knoll bardzo głośno zrobiło się w grudniu 2022 roku, przy okazji mistrzostw świata w Katarze. Wtedy to modelka przyjechała na czempionat globu i stała się ulubienicą kibiców i mediów na całym świecie. Piękność z Bałkanów zyskała wielką popularność, stała się rozpoznawalna globalnie i zyskała tytuł miss całych mistrzostw świata. Mimo że od peaku popularności Knoll trochę już minęło, to nadal może cieszyć się ona wielkim uwielbieniem fanów. Szczególnie, że wciąż wygląda zjawiskowo!

Ivana Knoll. Tak zmieniła się gwiazda mundialu w Katarze, miss mistrzostw świata wciąż robi wielkie wrażenie!

Na mediach społecznościowych Knoll wciąż pojawiają się treści, które prezentują wielką piękność z Bałkan, która czasami pokazuje kulisy swojego życia prywatnego. Gwiazda może pochwalić się licznym gronem obserwatorów i fanów, którzy podziwiają jej wdzięki i nie ma co się temu dziwić - Knoll starzeje się niczym znakomite wino! Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Ivany Knoll, przejdź do galerii umieszczonej w tekście.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze