WAGs na meczu Polska - Francja

Lewandowska odsłoniła brzuch i nogi, Grosicka zachwyciła. Piękne WAGs na trybunach meczu Polska – Francja!

2022-12-04 22:25

Piękne polskie WAGs pojawiły się na najważniejszym meczu reprezentacji Polski w tym dziesięcioleciu. Biało-czerwoni mogli liczyć na gorące wsparcie z trybun. Zasiadły na nich także partnerki zawodników. Z pewnością także nie oszczędzały gardeł. Ukochane naszych zawodników pojawiły się w licznym gronie. Przyjechały m.in. Anna Lewandowska, Agata Sieramska, Julia Bednarek czy Dominika Grosicka.

Polscy piłkarze żegnają się z mistrzostwami świata w Katarze. Biało-czerwoni przegrali walkę o ćwierćfinał 1:3, ale zaprezentowali się na boisku tak, jak wielu by tego od nich oczekiwało. Podopieczni Czesława Michniewicza walczyli w pierwszej połowie bardzo dobrze i gdyby dopisało im więcej szczęścia mogli wygrywać po 45 minutach! Kadra mogła liczyć na gorące wsparcie z trybun. Wśród kilku tysięcy fanek i fanów znajdowały się także ich rodziny. Kto pojawił się w Katarze? Nie zabrakło Anny Lewandowskiej, która na trybunach postawiła na odważną stylizację. Trenerka fitness odsłoniła brzuch i długie nogi.

WAGs na meczu Polska - Francja. Piękne Polki na trybunach

Kto jeszcze pojawił się na trybunach? Nie zabrakło Mariny, która w rozmowie z "Super Expressem" przyznawała, że w przypadku wyjścia z grupy poleci do Kataru. Ukochana Wojciecha Szczęsnego poleciała tam razem z synkiem.

Marina o miłości syna Liama do futbolu: Robi cieszynki, zna całą reprezentację

Na trybunach pojawiły się także Julia Bednarek, Dominika Grosicka, Marta Glik, Dominika Grosicka i wiele innych tzw. WAGs. Zobacz zdjęcia ukochanych piłkarzy w galerii poniżej.

Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?

W przeszłości Polska strzelała mnóstwo bramek! POSŁUCHAJ!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze