Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, Liam

i

Autor: Artur Hojny SE, TVP Sport ZRZUT EKRANU Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, Liam

Płakał po porażce Polaków

Marina o miłości syna Liama do futbolu: Robi cieszynki, zna całą reprezentację

2022-12-04 21:59

Wojciech Szczęsny (32 l.) był bohaterem reprezentacji Polski na mundialu. W meczu z Francją (1:3) znów robił wszystko, co mógł, ale podopieczni Czesława Michniewicza odstawali od obrońców tytułu. Nawet wsparcie z trybun w postaci syna Liama i żony Mariny nie uchroniło nas przed wpuszczeniem trzech bramek. Kilka dni temu w rozmowie z „Super Expressem” Marina opowiadała o miłości synka do futbolu.

Liam Szczęsny gorąco dopingował tatę z trybun podczas meczu Polska - Francja. Jego tata kolejny raz błyszczał w bramce naszej drużyny, ale Biało-czerwoni pożegnali się już z imprezą. Podopieczni Czesława Michniewicza zawdzięczają mu naprawdę dużo. Niestety, Liam doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że tata razem z kolegami żegna się z marzeniami o zdobyciu mistrzostwa świata.

Piotr Zieliński: Mamy dobrych piłkarzy, trzeba z nich korzystać. Trzeba grać bardziej ofensywnie, to nasza droga [WYWIAD]

Kamery przyłapały bramkarza, jak ocierał łzy z twarzy zapłakanego syna, który mocno przeżywał, że kadra pożegnała się z imprezą. Dla Wojciecha Szczęsnego miał być to ostatni mecz na mundialu w karierze. Jeszcze przed turniejem w Katarze zapowiadał, że na MŚ 2026 już nie pojedzie.

Marina Łuczenko-Szczęsna o miłości syna do futbolu: Liam robi cieszynki!

Te obrazki chwyciły kibiców za serca i nic dziwnego. Widać, jak bardzo Liam Szczęsny przeżywa piłkę nożną. - On też ćwiczy i czuje wielką miłość do futbolu. Piłka zawładnęła naszym życiem i to będzie kontynuowane. Liam jest ogromnym fanem i kibicem taty. Zna całą reprezentację, wszystkich z nazwiska, robi cieszynki… To jest piękne i niesamowite, oglądać jak ta miłość się rodzi i rozwija – mówiła Marina w rozmowie z „Super Expressem”.

Trudno przejść obojętnie obok wielkiego smutku dziecka, które marzyło o sukcesie taty. Wzruszające sceny chwyciły za serce kibiców jeszcze mocniej niż gra kadry!

Były obrońca kadry zarzucił Michniewiczowi brak konsekwencji. Mówi o ustawieniu obrony, dlaczego zmieniliśmy tuż przed mundialem?

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?

W przeszłości Polska strzelała mnóstwo bramek! POSŁUCHAJ!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze