Miss polskiej kadry?

Żona Grzegorza Krychowiaka ma figurę bogini. Celia Krychowiak nie wstydzi się swojego ciała, jej gorące zdjęcia rozpalą nawet w najzimniejsze dni

2022-11-13 22:32

Grzegorz Krychowiak to od lat jeden z liderów reprezentacji Polski i nie inaczej będzie podczas mistrzostw świata w Katarze. "Krycha" ma nie tylko wspaniałą karierę, lecz także piękną żonę, którą kibice doskonale już znają. Celia Krychowiak wspiera męża od wielu lat, kiedy się zakochali. Podczas mundialu śmiało może walczyć o miano miss polskich WAGs. Jej figura jest bliska perfekcji, a Francuzka nie wstydzi się eksponować ciała na gorących zdjęciach.

Krychowiak ma już na koncie 93 występy w reprezentacji Polski, które uzbierał od grudnia 2008 roku. Przez lata jego kariera nabierała rozpędu, a pomocnik stanowił o sile kadry pod wodzą kolejnych selekcjonerów. Nie inaczej jest teraz, bowiem Czesław Michniewicz nie ukrywa, że bardzo liczy na "Krychę". Zawodnik grający obecnie w saudyjskim Al-Shabab ma dowodzić drugą linią Biało-Czerwonych w Katarze, a kciuki za jego dobrą grę najmocniej będzie ściskała Celia Krychowiak. Francuska modelka związała się z polskim piłkarzem w 2011 r. i od tamtej pory wspiera go na każdym kroku. Ich miłość zdaje się kwitnąć z dnia na dzień, a jej spełnieniem był ślub, który zakochani wzięli w grudniu 2019 r.

Celia Krychowiak rozpala zmysły. Żona Krychowiaka chętnie pokazuje pikantne kadry

Krychowiakowie znakomicie dogadują się na wielu płaszczyznach. Zarówno Celia, jak i Grzegorz mocno interesują się modą, a także dzielą pasję do podróży. Chętnie podróżują po całym świecie, nie tylko w związku z zawodowymi obowiązkami piłkarza. Ich rajskie wakacje niejednokrotnie zachwyciły już kibiców, którzy są również pod wrażeniem niezwykłej urody 30-latki, od kiedy tylko ją poznali. Francuzka niemal z miejsca stała się jedną z ulubienic fanów spośród polskich WAGs. Jej figura robi piorunujące wrażenie, a ukochana Krychowiaka starannie o nią dba, co widać m.in. w mediach społecznościowych. W nich chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z treningów, a późniejsze efekty można obserwować m.in. w strojach kąpielowych podczas wakacji. Śmiało można założyć, że w gorącym Katarze Celia ponownie zachwyci kibiców na trybunach! W poniższej galerii zobaczysz gorące zdjęcia Celii Krychowiak:

Sonda
Czy podoba Ci się Celia Krychowiak?

QUIZ! Ile wiesz o piłkarskich mistrzostwach świata?

Pytanie 1 z 15
Kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?

Które Mistrzostwa Świata były dla polskich piłkarzy najbardziej udane?

Włącz podcast i sprawdź, czy pamiętasz największe sukcesy polskiej kadry!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze