Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Ale fotka!

Anna Lewandowska jak Pamela Anderson! Kusi krągłą pupą w czerwonym stroju kąpielowym, co za widoki

2022-08-15 15:27

W życiu Anny Lewandowskiej zaszła niedawno spora zmiana – słynna trenerka przeniosła się wraz z całą rodziną do Hiszpanii, bowiem Robert Lewandowski zamienił Bayern Monachium na FC Barcelona. Wiele czasu spędzała ze swoim mężem, wspierając go w najważniejszych momentach – podczas prezentacji oraz debiutu. Nie zapomina jednak o swoich programach treningowych i wyzwaniach. O zakończeniu jednego z nich napisała na Instagramie dołączając do posta niezwykle seksowną fotografię!

Anna Lewandowska w końcu zamieszka w ukochanej Hiszpanii! Żona Roberta Lewandowskiego niedawno zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym wyjawiła, że przygotowania do przeprowadzki trwały już od pewnego czasu, bowiem trzeba było przygotować na nie dzieci. O tym, że to miejsce przypadło Lewandowskiej do gustu, mogliśmy domyśleć się choćby dlatego, że cała rodzina często odwiedzała Hiszpanię w wakacje. Jeszcze przed oficjalnym transferem Lewandowscy zdecydowali się także na kupno rezydencji na Majorce. Ale nie samą przeprowadzką i transferem męża Anna Lewandowska żyje – nie zapomina oczywiście o swoich treningach i wyzwaniach, a także prezentowaniu ich efektów. Słynna trenerka właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w kostiumie kąpielowym przywodzącym na myśl niezapomnianą rolę Pameli Anderson w „Słonecznym Patrolu”!

Anna Lewandowska wspierała męża w debiucie. Jeden szczegół przykuł uwagę, wydała na to masę kasy!

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Anna Lewandowska kusi krągłą pupą

Anna Lewandowska nie raz udostępnia w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na których prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę. Tym razem udostępniła post, w którym poinformowała o zakończeniu kolejnego wyzwania. – Kolejne wyzwanie za nami. 14 dni bez cukru, pszenicy i alkoholu. Do tego regularne, mocne treningi. Brawo! To co, trwamy w naszych postanowieniach dalej? – napisała na Instagramie.

Z samego rana Anna Lewandowska pokazała swoją twarz. Tak wygląda bez grama makijażu

Swój wpis opatrzyła oczywiście zdjęciem. I to jakim! Na fotografii Lewandowska ubrana jest w skąpy, jednoczęściowy strój kąpielowy, przypominający te ze „Słonecznego Patrolu” i wyleguje się nad wodą, prezentując krągłe pośladki i smukłe nogi.

Najbardziej wpływowe kobiety w sporcie.

Ranking TOP 50 kobiet w sporcie - posłuchaj podcasty "Super SPORT".

Listen to "50 najbardziej wpływowych kobiet w sporcie! Iga Świątek, czy Anna Lewandowska?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze