Piękna żona znanego piłkarza NAGO w wannie. To ZDJĘCIE rozpala zmysły

2020-01-13 20:02 FAN
Tamara Gorro
Autor: Instagram/tamara_gorro Tamara Gorro

Takiego męża mogą jej zazdrościć wszystkie kobiety na świecie. Tamara Gorro - żona Ezequiel Garay'a została przez niego zaskoczona na kilka dni przed swoimi 33 urodzinami. Zakochany zawodnik Valencii FC sprawił jej masę niespodzianek, którymi piękna modelka pochwaliła się w sieci.

Ezequiel Garay to argentyński obrońca, który od 2016 roku jest zawodnikiem Valencii FC, gdzie przeszedł z Zenitu Petersburg. Większość swojej kariery spędził jednak w hiszpańskich zespołach. To dzięki tym występom poznał swoją obecną żonę, Tamarę Gorro. Piękna modelka wyszła za niego w 2012 roku. Rok wcześniej media z Półwyspu Iberyjskiego wybrały ją najseksowniejszą WAG's w kraju. Gorąca influencerka świetnie radzi sobie w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko 1,5 miliona fanów! Ostatnio pochwaliła się niespodzianką, jaką dostała od swojego ukochanego z okazji swoich nadchodzących urodzin.

Garay to bez wątpienia prawdziwy romantyk, który zna potrzeby kobiet. Argentyńczyk zaskoczył swoją żonę. Najpierw zaprosił ją na romantyczną kolację do jednej z restauracji. Kupił dziesiątki róż i balonów z helem, które czekały na nią w hotelowym pokoju. Następnie zakochani oddali się chwilom namiętności. Gdy już było po wszystkim, na jubilatkę czekała kąpiel w płatkach z róż! Seksowna Tamara nie powstrzymała się i pochwaliła się w sieci zdjęciem z tej cudownej chwili. Całkowicie naga wśród czerwonych kwiatów wyglądała niczym Mena Suvari w pamiętnej scenie z filmu "American Beauty". Prezent bez wątpienia się udał. Modelce gratulowały tysiące internautów.

Najnowsze