Sylwia Dekiert

i

Autor: TVP Sport / ZRZUT EKRANU Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert cała na biało. Głęboki dekolt, króciutka spódniczka

2022-03-24 22:55

Polska do środy, 24 marca, czekała na debiut Czesława Michniewicza w reprezentacji. Atmosfera podgrzewana była przez wiele godzin! W studiu TVP Sport nie mogło zabraknąć niezawodnej Sylwii Dekiert, która moderowała dyskusję z Marcinem Żewłakowem i Jakubem Wawrzyniakiem. Pojawiła się w anielskiej bieli i zachwyciła kibiców spragnionych sportowych emocji i merytorycznej rozmowy.

Sylwia Dekiert kolejny raz zadbała, by kibice otrzymali najlepsze i najpewniejsze informacje przed spotkaniem Polski ze Szkocją. Biało-czerwoni na Hampden Park przygotowywali się do spotkania z tamtejszą reprezentacją narodową, gdy w TVP Sport trwało przedmeczowe studio. Dziennikarka telewizji publicznej kolejny raz olśniła i zachwyciła fanów swoim niezwykłym outfitem. W zapierającej dech w piersiach bieli wyglądała fenomenalnie.

NIE PRZEGAP! Ważne wieści tuż przed meczem ze Szkocją! Chodzi o Wojciecha Szczęsnego, klamka zapadła

Szkocja - Polska: Sylwia Dekiert zachwyciła przed meczem

Prezenterka TVP Sport wyglądała przepięknie. Stylówką pochwaliła się w mediach społecznościowych, a przy wykonaniu idealnego zdjęcia pomagali jej goście ze studia - Jakub Wawrzyniak, który wcielił się w rolę oświetleniowca, a fotografem był Marcin Żewłakow. Szerokie uśmiechy tylko udowadniały, jak znakomicie bawili się przed obowiązkami.

Tak mieszka Sylwia Dekiert. Sprawdź w galerii poniżej!

Sylwia Dekiert prowadziła studio nie tylko przed meczem Szkocja - Polska, ale także po spotkaniu Izraela z Polską w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy. Na Hampden Park w Glasgow w rolę komentujących wcielą się Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Sylwia Dekiert w studiu TVP

i

Autor: Instagram Sylwii Dekiert Sylwia Dekiert w studiu TVP

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Najnowsze