Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak

Żona Krychowiaka odsłoniła ciało i pokazała swój języczek. Takiego wideo z Celią nie było dawno

2022-12-08 21:03

Celia Krychowiak może wreszcie nacieszyć się ukochanym mężem. W ostatnich tygodniach jej życiowy partner brał udział w mistrzostwach świata w Katarze oraz zgrupowaniu mundialowym. Teraz Grzegorz Krychowiak może poświęcić więcej czasu wybrance serca, która po raz kolejny zaskoczyła fanów w sieci. Tym razem zaprezentowała się w odważnej sukience i prosto do kamery wystawiła swój język.

Trudno szukać drugiej takiej pary jak Celia Krychowiak i Grzegorz Krychowiak. Podczas gdy wiele partnerek piłkarzy pławi się w luksusach bez większych zmartwieć, żona "Krychy" od zawsze ciężko pracowała na własne nazwisko. Sławy wcale nie dostarczył jej związek z reprezentantem Polski. Piękna Celia to światowej klasy modelka, która bierze udział w sesjach dla największych marek modowych! Nic więc dziwnego, że zdarza jej się zaskakiwać fanów na Instagramie. Zazwyczaj są to odważne zdjęcia w kusych strojach, ale tym razem było inaczej. Już dawno nie widzieliśmy takiego materiału wideo na profilu modelki. Celia Krychowiak postanowiła odsłonić na nim trochę ciała oraz pokazać język, co jest swojego rodzaju nowością.

Celia Krychowiak pokazała język na Instagramie

Na krótkim nagraniu umieszczonym na InstaStory Celia Krychowiak pozuje w modnej sukience z bardzo głębokim wcięciem. Odsłoniło ono niemal całą wyrzeźbioną nogę żony Krychowiaka. Ukochana polskiego piłkarza zamieściła na wideo emotikonę z wystawionym językiem. Dopiero po chwili wszystko stało się jasne. Zrobiła to, ponieważ na samym końcu filmiku widać, jak sama wystawia język do obiektywu, przewracając przy tym oczami. Po raz kolejny modelce udało się więc zrobić coś, czego raczej nikt się nie spodziewał! I po raz kolejny... wyglądała zjawiskowo!

Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze